Dávky pro osoby se zdravotním postižením Milovice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Milovice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Topolová 911, Mladá, 289 24 Milovice nad Labem 3

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Milovicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Milovice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Milovice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Topolová 911, Mladá, 289 24 Milovice nad Labem 3, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Milovice

Celkem nalezeno 105 volných místo pro Milovice a okolí
TECHNIK/TECHNIČKA VÝROBNÍ KVALITY

náborový příspěvek 30.000 Kč Kontrola kvality hotových karbonových výrobků a jejich testování, uvolnění prvního až posledního dílu směny, analýza záznamů, seznamování výrobního personálu s požadavky na kvalitu, interní školení zaměstnanců. 5 týdnů ...

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Požadujeme všeobecnou manuální zručnost. Zajištěno firemní ubytování. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky Po - St od 9:00 - 11:00 hod.

Skladník s VZV

Náplň práce: včasné zásobování výrobních úseků materiálem nebo výrobky, odvoz hotových výrobků a uložení do skladu hotových výrobků, vychystávání dodávek dle požadavků pracovníků expedice při dodržování metody FIFO, kontrola množství odeslaného ...

Seřizovač / technik

Náplň práce: řešení technických problémůna strojních zařízení (CNC, roboty KUKA) , správa nástrojového hospodářství, dodržování technologických a kontrolních postupů, dodržování pravidel BOZP, standard 5S ; Nabízíme: dovolená 5 týdnů, stravenky 140 ...

Elektrikář

Náplň práce: údržba strojů a zařízení, řešení oprav a odstraňování závad; Požadujeme: platnou vyhlášku 50 Nabízíme: dovolená 5 týdnů, stravenky 140 Kč/den, cafetérie, věrnostní bonusy a prémie, vstupenky do KD Milovice

Řídící pracovníci v průmyslové výrobě