Volná místa Milostín - Odborné vyučení bez maturity

Pro práci Milostín - Odborné vyučení bez maturity není žádné volné místo, nalezeno 31 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 31
Strojník/strojnice - obsluha na betonárně Hořesedly

Hrubá měsíční mzda od 35.000 Kč (základ + pohyblivé složky mzdy). Požadujeme: základní uživatelskou znalost PC, fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav, aktivní přístup k plnění ...

Servisní technik externí

Hledáme zručné uchazeče, kteří budou provádět servisní činnosti přímo u zákazníka, udržovat zákaznické kontakty, vyhotovovat servisní nabídky apod. Požadujeme: SŠ technického ...
Rakovník

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Náplň práce: vedení a řízení staveb v provozu, orientace v projektové dokumentaci, vedení stavebního deníku, jednání s partnery. Možnost prodloužení pracovní smlouvy. Požadujeme ...
Rakovník

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Milostín nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Milostín můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Milostín jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.