Úřad práce Milevsko kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Milevsko - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Milevsku má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí oddělení jinde neuvedený - Alena Hájíčková
Tel.: 950 146 241 email: Alena.Hajickova@pi.mpsv.cz
Hlášení volných pracovních míst - Zuzana Krejčí
Tel.: 950 146 242 email: Zuzana.Krejci@pi.mpsv.cz

Úřad práce Milevsko - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Milevsko

Celkem nalezeno 96 volných místo pro Milevsko a okolí
MISTR VÝROBY

Pracovní náplň: příprava a organizování výroby elektrosoučástek pro automobilový průmysl Požadavky: komunikativnost a organizační schopnosti jsou předpokladem výkonu funkce mistra; mechanické znalosti výhodou Nabízíme: stravenky Nástup možný i h ...
Milevsko

SVÁŘEČ

ciz Požadujeme: stupeň vzdělání - Střední odborné, obor strojírenský odbornou způsobilost - svářečské zkoušky, sváření Al osobnostní profil - odpovědnost, flexibilita, samostatnost, disciplína Nabízíme: příspěvek na stravování, týden dovolené ...
Milevsko

TRAKTORISTA - KRMIVÁŘ

Požadujeme: řidičský průkaz sk. T Pracovní doba: 5:00 - 14:00 včetně sobot a neděl 3 měsíční pracovní doba Nabízíme: stravenky První kontakt: p. Ing. Pavel Kubeš tel. 724 119 344 Volné místo traktorista - krmivář pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

PROVOZNÍ DĚLNÍK - OBSLUHA TRYSKACÍHO STROJE

Náplň práce: Obsluha tryskacího zařízení Úprava povrchu tryskáním a následné očištění Nakládání a skládání výrobků Přeprava výrobků Pomocné práce na středisku Požadujeme: Výuční list Jeřábnický, vazačský průkaz výhodou Řidičské oprávnění VZV ...
Milevsko

ZÁMEČNÍK

Pracoviště v Milevsku a okolí. Požadujeme: svářečský průkaz co2 + elektrika; vyučení v oboru výhodou Volné místo zámečník pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

STAVBYVEDOUCÍ

- pracoviště v Milevsku a okolí Pracovní náplň: vedení staveb + jejich řízení Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního směru Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Milevsko.
Milevsko