Úřad práce Milevsko

Kontaktní pracoviště Úřad práce Milevsko - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Milevsku zajišťuje následující služby

Úřad práce Milevsko - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Milevsko - Zprostředkování zaměstnání na adrese Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Milevsko

Celkem nalezeno 89 volných místo pro Milevsko a okolí
PROJEKTANT - POZEMNÍ STAVBY

Požadujeme: VŠ stavebního směru - obor pozemní stavby, ŘP skup. B, znalost AutoCad, ArchiCad, praxe vítána; vhodné i pro absolventy Kontakt: Ing. Pavel Peřina - e-mail: perina@kdhaus.cz Volné místo projektant - pozemní stavby pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

SVÁŘEČ

Náplň práce: stehování a svařování výrobků z kovových materiálů a jejich slitin obloukovým svařováním tavicí se elektrodou v aktivním plynu Požadujeme: střední odborné vzdělání, strojírenství výhodou, znalost čtení výkresové dokumentace a ...
Milevsko

ZÁMEČNÍK

Náplň práce: činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů; ...
Milevsko

INSTALATÉR

- pracoviště stavby po ČR - doprava na pracoviště z Milevska zajištěna - ubytování zajištěno Požadujeme: vyučení v oboru Volné místo instalatér pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

ZEDNÍK

- pracoviště stavby po ČR - doprava na pracoviště z Milevska zajištěna - ubytování zajištěno Požadujeme: vyučení nebo praxi v oboru Volné místo zedník pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

MISTR VÝROBY

Pracovní náplň: příprava a organizování výroby elektrosoučástek pro automobilový průmysl Pracovní doba: 2 směny; mzda 20.000-30.000,- Kč Požadavky: komunikativnost a organizační schopnosti jsou předpokladem výkonu funkce mistra; mechanické ...
Milevsko

Kontaktní pracoviště Úřad práce Milevsko
Pracoviště Úřadu práce v Milevsku naleznete na adrese Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Milevsko naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Milevsku jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Milevsku, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Milevsku, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.