Úřad práce Milevsko

Kontaktní pracoviště Úřad práce Milevsko - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Milevsku zajišťuje následující služby

Úřad práce Milevsko - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Milevsko - Zprostředkování zaměstnání na adrese Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Milevsko

Celkem nalezeno 101 volných místo pro Milevsko a okolí
FARMACEUTICKÝ/Á ASISTENT/KA

Požadujeme: - odpovídající vzdělání v oboru, příjemné vystupování, profesionalita a loajalita. Náplň práce: prodej volněprodejných přípravků, příprava dle receptů, příjem zboží a práce se zákazníky. Pracovní doba: jedna směna - pohyblivá v rozmezí ...

PROJEKTANT/KA VZDUCHOTECHNIKY

Náplň práce: - Tvorba projektů zařízení pro náročné technologické provozy - Návrh vzduchotechnických systémů - Komunikace se zákazníky - Zpracování technických podkladů pro obchodní poptávky - Praktická spolupráce při vývoji SW a uvádění navržených ...

KUCHAŘ/KA

CIZ Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme: znalost čínské kuchyně. Výhodou: znalost čínského jazyka Pracovní doba: jedna směna od 10:00 do 14:00 a poté od 17:00 do 21:00 hodin První kontakt na email: v.carnansky@seznam.cz

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

MONTÉR VZDUCHOTECHNIKY

Požadujeme: praxe v oboru, čtení výkresové dokumentace, ŘP sk. B Pracovní doba: krátký/dlouhý týden. Práce dle zakázek po celé ČR. První kontakt: Martin Urban, tel.: 777 90 22 37, e-mail: hewaconstruct@gmail.com

MISTR - SEŘIZOVAČ

Náplň práce: - příprava výroby, seřizování strojů, opravy strojů - měření. Požadujeme: ŘP sk. B Životopis nutný! Nabízíme: stravenky- 70Kč/den,prémie 1/4,třináctý plat. Životopis zašlete na emailovou adresu: karel.bilek@meku.de

Kontaktní pracoviště Úřad práce Milevsko
Pracoviště Úřadu práce v Milevsku naleznete na adrese Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Milevsko naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Milevsku jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Milevsku, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Milevsku, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.