Státní sociální podpora Milevsko

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Milevsko,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Milevsku zajišťuje následující služby

Úřad práce Milevsko - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Milevsko - Státní sociální podpora na adrese Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Milevsko

Celkem nalezeno 96 volných místo pro Milevsko a okolí
PROVOZNÍ DĚLNÍK - OBSLUHA TRYSKACÍHO STROJE

Náplň práce: Obsluha tryskacího zařízení Úprava povrchu tryskáním a následné očištění Nakládání a skládání výrobků Přeprava výrobků Pomocné práce na středisku Požadujeme: Výuční list Jeřábnický, vazačský průkaz výhodou Řidičské oprávnění VZV ...
Milevsko

ZÁMEČNÍK

Pracoviště v Milevsku a okolí. Požadujeme: svářečský průkaz co2 + elektrika; vyučení v oboru výhodou Volné místo zámečník pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

STAVBYVEDOUCÍ

- pracoviště v Milevsku a okolí Pracovní náplň: vedení staveb + jejich řízení Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního směru Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

ZEDNÍK

Pracoviště v Milevsku a okolí. Pracovní doba: 1 směna 7:00-16:00 hod. Požadujeme: vyučení v oboru, praxe vítána; vhodné i pro absolventy Volné místo zedník pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

ROZPOČTÁŘ - PŘÍPRAVÁŘ

Pracoviště v Milevsku a okolí. Pracovní náplň: vyhledávání nových zakázek a jejich oceňování, příprava probíhajících staveb Požadujeme: vzdělání SŠ/VŠ stavebního směru, řidičský průkaz skup. B Volné místo rozpočtář - přípravář pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

ELEKTRIKÁŘ

Požadujeme: - vzdělání v oboru elektrikář (vyhláška 50) Vítáme: - pracovní zkušenosti z oboru - zkušenosti v oblasti věžových jeřábů Nabízíme - stabilní zázemí rodinné společnosti - mzdu 16 000 - 22 000 Kč hrubého za měsíc dle schopností a ...
Milevsko