Státní sociální podpora Milevsko

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Milevsko,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Milevsku zajišťuje následující služby

Úřad práce Milevsko - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Milevsko - Státní sociální podpora na adrese Za Radnicí 95, 399 01 Milevsko 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Milevsko

Celkem nalezeno 95 volných místo pro Milevsko a okolí
SAMOSTATNÝ ODBORNÝ PRACOVNÍK (ODDĚLENÍ ŘÍZENÍ KVALITY)

Náplň práce: Spolupráce při jednání se zákazníky v otázkách vyjasňování jejich požadavků na kvalitu v ČR i zahraničí. Řízení interní dokumentace a záznamů. Zajištění zpracování a odsouhlasení plánů kvality, inspekčních plánů. Tvorba průvodní ...
Milevsko

OBCHODNÍK/CE REALIZÁTOR PROJEKTU (PROJEKT MANAŽER)

Náplň práce: Projekt manažer pro oddělení Realizace zakázek v ČR i zahraničí - řízení a koordinace výstavbových projektů Zajištění prodeje kusových výrobků včetně nákupu subdodávek Obchodní řízení zakázek na stavbě Vyjednávání a příprava obchodních ...
Milevsko

ZÁMEČNÍK

Náplň práce: činnosti související se zhotovením přípravků, nástrojů a částí strojů a zařízení ruční úpravou a opracování strojních součástí broušením, řezáním, sekáním, ohýbáním, rovnáním, vrtáním, řezáním závitů, slícováním a stehováním dílů; ...
Milevsko

ZÁMEČNÍK

Pracoviště v Milevsku a okolí. Požadujeme: svářečský průkaz co2 + elektrika; vyučení v oboru výhodou Volné místo zámečník pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

STAVBYVEDOUCÍ

- pracoviště v Milevsku a okolí Pracovní náplň: vedení staveb + jejich řízení Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního směru Volné místo stavbyvedoucí pro lokalitu Milevsko.
Milevsko

TRAKTORISTA - KRMIVÁŘ

Požadujeme: řidičský průkaz sk. T Pracovní doba: 5:00 - 14:00 hod. + 1x za 14 dní sobota a neděle. Nabízíme: stravenky První kontakt: p. Ing. Pavel Kubeš tel. 724 119 344 Volné místo traktorista - krmivář pro lokalitu Milevsko.
Milevsko