Volná místa Mezná

Pro práci Mezná není žádné volné místo, nalezeno 111 nabídek práce v okolí
zobrazuji 71 - 84
Pomocní kuchaři

Práce pomocného kuchaře pro přípravu ajurvédské kuchyně.

Klempíř

Nástup možný dle dohody.

Recepční

AJ podmínkou Nabízíme možnost ubytování v místě výkonu práce

Izolatér

Pracovníci v přímé obslužné péči

5 týdnů dovolené, stravování, příspěvek na penzijní připojištění 12ti hodinové služby, krátký a dlouhý týden, kurs výhodou.

Vedoucí skladu náhradních dílů

Kompletní vedení skladové evidence, včetně manipulace příjem/výdej dílů, odepisování dílů ze skladové evidence ke konkrétní zakázce, kontrola správnosti dodávky, evidence ...

Automechanik s praxí

praxe v oboru, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, práce kolektivu

Uklízeč,- ka

Úklid prostor nemocnice. Při hlavním PP: dlouhý/ krátký týden. Možnost zkráceného úvazku, při zkráceném úvazku se snižuje pouze počet směn, nikoli délka. Směny jsou 12ti hodinové, ...

Zdravotní sestra - zubní

Práce zdravotní sestry v zubní ordinaci. Práce v dnech pondělí - čtvrtek. NUTNÝ E-MAIL KONTAKT PŘEDEM!

Řidič mezinárodní dopravy

Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz, výpis z rejstříku trestů, základy angličtiny nebo italštiny.

Kuchař/ka

Odpovědnost za provoz kuchyně, příprava a výdej jídel

montážní pracovník

Jedná se o montáž stínící techniky (vnitřní i venkovní) po celé ČR. Kontakt e-mailem nebo telefonicky v čase 9:00 - 16:00 hod.

rybářský technik

Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost, ŘP sk. B Kontakt telefonicky!

Dělníci a pomocní pracovníci ve školkařství - sezónní práce

Náplň práce: vykonávání ručních prací v lesních školkách - vyzvedávání semenáčků a sazenic lesních dřevin, expedice, výroba obalovaných sazenic, setí školkování a péče o semenáčky ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Mezná nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Mezná můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Mezná jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.