Úřad práce Město Albrechtice kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Město Albrechtice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Osvobození 592/12, 793 95 Město Albrechtice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Městu Albrechtice má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Odborný poradce pro zprostředkování - Jana Kadlíková
Tel.: 950 106 276 email: jana.kadlikova@br.mpsv.cz

Úřad práce Město Albrechtice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Město Albrechtice

Celkem nalezeno 14 volných místo pro Město Albrechtice a okolí
Traktorista, řidič LKT

mzda dle domluvy Hlásit se na e-mail valstejnskalesni@seznam.cz nebo na tel. č. 776 704 547 A: 28.11.2023

Automechanik

Vyučení v oboru není nutné, ale je výhodou. Hlásit se na e-mail valstejnskalesni@seznam.cz nebo na tel. č. 776 704 547 A : 28.11.2023

Všeobecná sestra s osvědčením

Pro absolventy střední, nebo vyšší odborné zdravotnické školy.

Dělník do živočišné výroby - traktorista

Náplň práce: kontrola stavu zvířat, objíždění a kontrola ohrad, přikrmování na zimovištích, manipulace s dobytkem, práce ve stáji, asistence při veterinárních/zootechnických úkonech. ŘP sk. T nutný, kladný vztah ke zvířatům a ochota pracovat ...

Servírka, číšník

Místo výkonu práce: Jindřichov Pracovní doba: dlouhý krátký týden. Možnost přespat mezi směnami. Možnost domluvit i jiný pracovní režim (turnusový). Požadujeme vyučení v oboru nebo praxi. Strava na pracovišti zdarma. Možnost získat obecní ...

Zámečník

svářečský průkaz a průkaz VZV výhodou Zaměstnanecké výhody: roční prémie, zařízení svářečského průkazu, průkazu VZV, jeřábník a vazač Hlásit se na e-mail zalesak@moravastavby.eu nebo na tel. č. 602 150 254 /8h - 15h/ nebo osobně.