Volná místa Městečko Trnávka

Pro práci Městečko Trnávka není žádné volné místo, nalezeno 116 nabídek práce v okolí
zobrazuji 113 - 116
Úklidový/á pracovník/ce

NÁPLŇ: úklid kanceláří, soc. zařízení POŽADAVKY: spolehlivost, samostatnost, prac. doba od 6:00 - 10:00 hod KONTAKT: telefonicky (8-14h), e-mailem

Pomocný(á) uklízeč(ka (pouze OZP)

Pracovní místo vyhrazeno zaměstnavatelem pro osoby s invalidním důchodem dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. NÁPLŇ: setření stolu, vynesení odpadkového koše apod. NABÍZÍME: ...

Výkonný ředitel/ředitelka ZŠ Nabídky Práce - Výkonný ředitel/ředitelka ZŠ

Staňte se součástí inspirativního pedagogického prostředí a ovlivňujte vzdělávání budoucích generací! Jsme Montessori škola Planeta s jedinečnou filozofií a stabilním týmem. ...
Frýdek-Místek

OŠETŘOVATEL/OŠETŘOVATELKA SKOTU - STÁJNÍK/STÁJNICE

Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Novotná Hana, ZOD Ludmírov, Ludmírov 2, 798 55 Hvozd, tel. 582 383 102, mail: zodludmirov@volny.cz. Pracovní doba: směnnost - ranní a odpolední ...
Kladky

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Městečko Trnávka nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Městečko Trnávka můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Městečko Trnávka jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.