Volná místa Merklín

Pro práci Merklín není žádné volné místo, nalezeno 95 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 42
Balení a kontrola výrobků

Nabízíme: stravenky, příplatky za odpolední a noční směny Kontakt: Votíková Michaela, tel.: 608 936 086 (7:00-15:00), e-mail: bbplasty@bbplasty.cz

Odborní asistent/-ka v administrativě - řidič/-ka

Požadujeme: Znalost práce na PC: ovládání programu MS Word, MS Excel apod., znalost ukrajinštiny pro komunikaci s klienty výhodou, ŘP. sk B

Elektromontér-technik

Elektromontér

Požadujeme: - vyhláška 50 - ŘP sk. B Místo výkonu práce dle zakázek klienta, převažuje Plzeňský kraj Nabízíme: - stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvek na ...

Prodavač(-ka) instalatérského materiálu

Požadujeme: prodavač(-ka) instalatérského materiálu, vítaná znalost instalatérského zboží Prvotní kontakt nejprve telefonicky kontaktovat zaměstnavatele a domluvit ...

Instalatér/Topenář

Prvotní kontakt nejprve telefonicky kontaktovat zaměstnavatele a domluvit schůzku Nabízíme: příspěvek na stravování, mobilní telefon a prémie

Inseminační technik - chov prasat

Naturální prase Prvotní kontakt na zaměstnavatele: emailem - farmaosek@vysoka-as.cz, telefonicky: 605 269 054

Chovatelé a ošetřovatelé prasat

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Kontaktovat telefonicky 775 067 299 nebo na e-mail tradefluence@seznam.cz

Montéři kovových konstrukcí

Dispečer/-ka a Obchodní zástupce/-kyně

Prvotní kontakt uchazeče prosím o zaslání životopisu na uvedeny email: jirik02@seznam.cz, bude vyhodnocena vhodnost. Požadujeme: znalost dopravní logistiky, obchodní schopnosti, ...

Elektrikář - mechanik

Místo výkonu práce: západní Čechy Nabízíme: - provize z prodeje, půlroční prémie - služební auto k soukromým účelům, služební mobil a notebook

Prodavač/ka

Místo výkonu Masarykovo nám. 323, Přeštice. Požadujeme: potravinářský průkaz Prvotní kontakt zaměstnavatele: - telefonicky 776 130 414

Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

NÁPLŇ PRÁCE: párání kadaverů, solení kůží, příprava vzorků, fyzicky namáhavá práce

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Merklín nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Merklín můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Merklín jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.