Volná místa Makov - Vyšší odborné

Pro práci Makov - Vyšší odborné není žádné volné místo, nalezeno 4 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 4
Sociální pracovník/ice

NAbÍzÍME: penzijní pojištění, 25 dnů dovolené, stravné Pracovní poměr na dobu určitou. KONTAKT: emailem, telefonicky
Chotovice

Hlavní účetní

POŽADUJEME: - praxe v daném oboru alespoň 5 let nutností - včetně doložení reference - potravinářský průkaz podmínkou - zodpovědnost za daný úsek, včetně splnění kvartálních ...

Sociální pracovník/ce v nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež

NÁPLŇ PRÁCE: Náplní práce nabízené pracovní pozice sociálního pracovníka v NZDM v Litomyšli je především práce s dětmi a mládeží od 6 do 18 let, organizování jejich volného času, ...

Farmaceutický asistent/ka

KONTAKT: e-mailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Makov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Makov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Makov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.