Státní sociální podpora

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora ,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce zajišťuje následující služby

Úřad práce - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce - Státní sociální podpora na adrese , které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa

Celkem nalezeno 298 volných místo pro a okolí
Údržbáři, zahradníci

Luhačovice

Pracovníci úklidu, pomocníci ve skladu

Luhačovice

Řidiči tahačů

Náplň práce: řidič MKD, kamiony značky SCANIA Požadavky: řidičský průkaz skupiny CE, karta řidiče, profesní průkaz. Pravidelná mzda, základ + diety.
Luhačovice

Cukrář/ka

Je nutné vyučení v oboru nebo praxe v oboru, samostatná práce Výhody: podnikové stravování, 5 dnů dovolené navíc, pracovní doba jen 7,5h/denně, pracovní oděv i obuv, možnost ubytování, příspěvek na PP, výměnné rekreační pobyty, slevy u obchodních ...
Luhačovice

Sanitář/ka - Plavčík/ce

Kumulovaná pozice sanitář - plavčík. Náplň práce: obslužné práce při poskytování wellness péče v balneo provozu, aplikace jednoduchých procedur. Dohled u bazénu. Požadavky: akreditovaný kvalifikační kurz v oboru sanitář od Ministerstva zdravotnictví ...
Luhačovice

Recepční

Budeš důležitou součástí Vincentu. Jedná se o práci v příjemném prostředí. Zakládáme si na přátelském kontaktu s hosty. Pokud má zákazník před nebo během objednávky dotaz nebo problém, řešíš ho se zákazníkem právě ty. Tvým úkolem je spokojený ...
Luhačovice