Úřad práce Lovosice úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Lovosice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem.

Osvoboditelů 1035/22, 410 02 Lovosice 2

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Lovosicích má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Lovosice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Lovosice

Celkem nalezeno 220 volných místo pro Lovosice a okolí
operátorka/operátor

místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1190 410 02 Lovosice 2. Co bude Vaším úkolem? - kontrolovat správnost, kvalitu a čistotu textilu, obuvi a módních doplňků - rozbalit či zabalit zboží podle stanovených postupů - odbavovat kontejnerové zásilky ...
Lovosice

řidič, rozvoz automobilů

Rozvoz automobilů v autopůjčovně, jízdy na severu Čech, po vzájemné kladné spolupráci možnost pracovní smlouvy na hlavní prac. poměr. Volné místo řidič, rozvoz automobilů pro lokalitu Lovosice.
Lovosice

stěhovák, stěhování bytových a nebytových prostor

stěhování bytových a nebytových prostor Volné místo stěhovák, stěhování bytových a nebytových prostor pro lokalitu Lovosice.
Lovosice

uklízečka, úklid bytových a nebytových prostor

úklid bytových a nebytových prostor Volné místo uklízečka, úklid bytových a nebytových prostor pro lokalitu Lovosice.
Lovosice

prodavač/ka

Požadujeme: praxe v obchodě výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita,potravinářský průkaz, základní znalost na PC. Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní ...
Lovosice

údržbář

NÁPLŇ PRÁCE: - opravy zařízení výrobních linek - dodržování plánu prevencí, udržovací a modifikační práce - spolupráce s externími zaměstnanci POŽADUJEME: - vyučen v technickém oboru - praxe v oboru elektro (nebo strojní) - výhodou - platná ...
Lovosice