Volná místa Litomyšl - Odborné vyučení bez maturity

Celkově nalezeno 136 volných míst pro práci Litomyšl - Odborné vyučení bez maturity a okolí
zobrazuji 29 - 42
řidič/ka MKD

POŽADAVKY: zkušenosti s MKD KONTAKT: e-mailem

Uklízeč/ka a pomocník/ce v hotel., admin., prům. aj. objektech

KONTAKT: telefonicky (8-16h)

Obsluha tkacích strojů

KONTAKT´: tel. 9-16 hod

Zedník

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele KONTAKT: telefonicky 8-16 hod

Masér/ka (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

PP na 3 měsíce!!! POŽADAVKY: znalost Thajských masáží, osvědčení o vzdělání KONTAKT: telefonicky (9-16h)

Řidič/ka MKD skup. C, CE

POŽADAVKY: zkušenosti s MKD, znalost RJ výhodou KONTAKT: e-mailem

Kuchař/ka, pomocný kuchař/ka

POŽADAVKY: praxe na stejné pozici výhodou, vzdělání v oboru výhodou, schopnost spolupráce s kolegy, zájem o vyšší gastronomii, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, ...

zedník

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba od 6:00 do dle potřeb zaměstnavatele

Strojník/ice

NABÍZÍME: cestovní náhrady, odměny, příspěvek na penzijní připojištění, možnost rozšíření kvalifikace KONTAKT: osobně, telefonicky (7-15.30h), e-mailem

Řidič/ka při výstavbě plynovodů

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuve

KONTAKT: telefonicky

Izolatér/ka

NÁPLŇ: provádění střešního pláště plochých střech NABÍZÍME: 13 a 14 plat, příspěvek na důchodové pojištění, 5 dní dovolené navíc, možnost ubytování ve firemních bytech KONTAKT: ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Litomyšl nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Litomyšl můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Litomyšl jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.