Dávky pro osoby se zdravotním postižením Litoměřice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Litoměřice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem.

Na Valech 525/12, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Litoměřících zajišťuje následující služby

Úřad práce Litoměřice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Litoměřice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Na Valech 525/12, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Litoměřice

Celkem nalezeno 336 volných místo pro Litoměřice a okolí
Tesaři

způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky od 7.00 hod. do 17.00 hod. domluvit osobní schůzku. Volné místo tesaři pro lokalitu Litoměřice.
Litoměřice

zedníci

způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky. Volné místo zedníci pro lokalitu Litoměřice.
Litoměřice

Obchodní referent/ka

hledáme vhodného kandidáta, který doplní tým na pobočce v Litoměřicích. NÁPLŇ PRÁCE - péče o stávající klienty, servis, zpracování hypotečních úvěrů, zpracovávání nabídek, příprava podkladů, administrativa, komunikace atd POŽADUJEME - minimálně ...
Litoměřice

Doplňovači zboží

náplň práce: veškeré práce spojené s doplňováním zboží, denně dvakrát až třikrát čekat na příjem zboží, dle pokynů zaměstnavatele rozdělovat a označovat zboží příslušnými cenami dle cenové kategorie, kontrola regálů a podle potřeby doplňovat. Po ...
Litoměřice

stavbyvedoucí

pracovní doba: Po – Pá - 7.00h – 15.00h ( + / - DLE POTŘEB STAVBY ) popis práce: vedení staveb do 15 mil. obratu, práce na PC, kontrola a rozdělení práce, kontrola rozpočtů a nabídek, komunikace s přípravářem staveb, podklady pro výplaty a ...
Litoměřice

Asistenti soudců

pro tuto pozici akceptujeme pouze vysokoškolské vzdělání na státní vysoké škole - právnická fakulta. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem zaslat motivační dopis a životopis. Volné místo asistenti soudců pro lokalitu Litoměřice.
Litoměřice