Dávky pro osoby se zdravotním postižením Litoměřice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Litoměřice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem.

Na Valech 525/12, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Litoměřících zajišťuje následující služby

Úřad práce Litoměřice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Litoměřice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Na Valech 525/12, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Litoměřice

Celkem nalezeno 313 volných místo pro Litoměřice a okolí
dělník/dělnice ve skladu hotových výrobků

jedná se o méně fyzicky náročnou práci (balení, kompletace a expedice zakázek spodního prádla). Pracovní doba po-pá 6:00 - 14:00 hod. Požadujeme výpis z rejstříku trestů. Pracovní poměr na dobu určitou je později možné změnit na dobu ...
Litoměřice

Kosmetici a maskéři

způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: osobně, nebo telefonicky od 8:00 do 18:00 hod.
Litoměřice

dělník/dělnice výroby

výroba betonových výrobků, výroba plastových oken. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: telefonicky denně.
Litoměřice

zedník/zednice

požadujeme vyučení v oboru zedník. Způsob kontaktování zaměstnavatele: telefonicky od 7.00h. do 16.00h., e-mailem, osobně - po předchozí domluvě.
Litoměřice

skladník/skladnice/řidič/řidička

požadujeme: řidičský průkaz sk.B oprávnění k řízení VZV výhodou výpis z rejstříku trestů časová přizpůsobivost fyzickou zdatnost, spolehlivost, loajalitu, Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky či osobně.
Litoměřice

ukízeč/uklízečka

náplň práce: úklid, zametání, vysávání, vytírání podlahových krytin. Nabízíme zázemí stabilního podniku, slušné jednání a příjemný pracovní kolektiv. Způsob prvního kontaktu: telefonicky od 8.00 -20.00 hod nebo e-mailem.
Litoměřice