Volná místa Lidmaň

Pro práci Lidmaň není žádné volné místo, nalezeno 61 nabídek práce v okolí
zobrazuji 15 - 28
Dělník v pilařské výrobě

Číšník - servírka

Nástup možný ihned Kontakt emailem (ltesro@quick.cz), telefonicky (603820091) nebo osobně v místě výkonu práce 7-11h

Kuchař/ka

Nástup možný ihned Kontakt emailem (ltesro@quick.cz), telefonicky (603820091) nebo osobně v místě výkonu práce 7-11h §97 písm.d)

Ošetřovatelé hospodářských zvířat

Náplň práce: zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích, zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích (manipulace). Nástup možný ihned. Kontakt emailem nebo telefonicky ...
Litohošť

Zámečník

Zámečnická výroba. Nutný telefonický kontakt předem!

Skladník, obsluha zemědělských a dřevozpracujících strojů

Chovatel a ošetřovatel skotu

Kontakt možný osobně po telefonické dohodě. Nabízíme závodní stravování

pracovník akvakultury

Kontakt pouze e-mailem!

Prodavač/ka potravinářského zboží

Náplň práce: obsluha zákazníků, prezentace a prodej zboží(objednávky, příjem, příprava, skladování), zodpovědnost za pokladnu, čistotu na prodejně a dodržování předepsaných ...

Montážní dělník/-ice výrobků z kovů

Kuchař/ka

Odpovědnost za provoz kuchyně, příprava a výdej jídel

montážní pracovník

Jedná se o montáž stínící techniky (vnitřní i venkovní) po celé ČR. Kontakt e-mailem nebo telefonicky v čase 9:00 - 16:00 hod.

Obsluha zemních a příbuzných strojů

PRACOVNÍ NÁPLŃ: - Obsluha a monitorování bagrů vybavených pohyblivou lopatou, drapákovým nebo lanovým korečkem pro výkopy a přemisťování zeminy, kamenů, písku, štěrku a podobných ...

rybářský technik

Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost, ŘP sk. B Kontakt telefonicky!

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Lidmaň nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Lidmaň můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Lidmaň jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.