Volná místa Lichkov

Pro práci Lichkov není žádné volné místo, nalezeno 96 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 42
KUCHAŘ/KA

NABÍZÍME: příspěvek na letní dovolenou, příspěvek na obědy, KONTAKT: email

VÁŽNÝ/Á A LOGISTICKÝ/Á PRACOVNÍK/CE

NABÍZÍME: - příspěvky na letní dovolenou - vánoční prémie - příspěvek na obědy - čtvrtletní prémie KONTAKT: email

SEŘIZOVAČ/KA VSTŘIKOVACÍCH ZAŘÍZENÍ

NABÍZÍME: - příspěvky na letní dovolenou - vánoční prémie - příspěvek na obědy KONTAKT: email

KUCHAŘ/KA

PRACOVNÍ DOBA: krátký/dlouhý týden KONTAKT: telefonicky nebo email

PIZZAŘ/KA

Nemáte praxi? Nevadí, rádi Vás zaučíme. KONTAKT: telefonicky nebo email

LISAŘ/KA - OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ VÝROBKŮ Z PLASTŮ

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED KONTAKT: telefonicky nebo email

KUCHAŘ/KA

NABÍZÍME: příspěvek na obědy KONTAKT: email

Dělník (obsluha granulační linky)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Dělník - obsluha linky na výrobu pelet Požadujeme: ŘP sk. B, výuční list Nabízíme: příspěvek na stravu Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

DĚLNÍK/NICE VE VÝROBĚ

PRACOVNÍ NÁPLŇ: obsluha strojů KONTAKT: telefonicky nebo email

Truhlář, dělník

Nástup možný ihned Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Truhlář pro výrobu nábytku

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DOHODOU NABÍZÍME: - dovolená nad rámec zákoníku práce - příspěvek na stravování a penzijní připojištění - věrnostní odměny - odměny při životních ...

Skladník

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NÁPLŇ PRÁCE: samostatná práce při zajišťování materiálového toku ve výrobním procesu a skladování, příjem materiálu na sklad, expedice hotových výrobků, práce s ...

DĚLNÍK/NICE V DŘEVAŘSKÉ VÝROBĚ

PRACOVNÍ DOBA: po vzájemné dohodě možný i jednosměnný provoz NABÍZÍME: - dlouhodobou perspektivu zaměstnání - motivační systém a odpovídající mzdové ohodnocení - možnost ...

LISAŘ/KA

KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 15,00), email nebo osobně (Bystřec č.p. 427, 561 64 Jablonné nad Orlicí, Po - Pá, 8.00 - 15.00)

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Lichkov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Lichkov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Lichkov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.