Státní sociální podpora Libochovice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Libochovice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ústí nad Labem.

náměstí 5. května 48, 411 17 Libochovice

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Libochovicích zajišťuje následující služby

Úřad práce Libochovice - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Libochovice - Státní sociální podpora na adrese náměstí 5. května 48, 411 17 Libochovice, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Libochovice

Celkem nalezeno 130 volných místo pro Libochovice a okolí
Mechanici a opraváři osobních automobilů

způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky.

Administrativní pracovník/pracovnice

Náplň práce: - administrativní práce. Kontakt Po - Pá telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Dělník na stavbě

Náplň práce: - pomocné stavební, instalatérské a elektrikářské práce. Kontakt Po - Pá telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Pomocné zemědělské práce v rostliné a živočišné výrobě

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Požadujeme: flexibilitu a ochotu pracovat dle potřeby zvířat v kteroukoliv denní hodinu. Náplň práce: ošetřování skotu, nahánění, asistence v automatizované dojírně, denní kontakt se skotem. Nabízíme: stabilní pracovní pozici v přátelském ...
Kladno

Pomocní dělníci v zemědělství a lesnictví

Požadujeme: dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost. Pracoviště se nachází na různých provozech společnosti: Kobylníky, Vraný, Jarpice, Zlonice Nabízíme: ubytování, stravování, prémie za výkon Telefonický kontakt: Po - Pá: 8:00 - 15:00 hod.