Volná místa Libkova Voda

Pro práci Libkova Voda není žádné volné místo, nalezeno 46 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 42
Prodavač/ka smíšeného zboží

Znalost vietnamského jazyka výhodou, schopnost pracovat pod tlakem, zvedání břemena nad 20 kg, výhodou dotovaný oběd. Kontakt telefonicky každý pátek od 14.00 do 16.00 hod.

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Strojní zámečník

Manuální práce na jednoduchých strojích, zaučíme.

Svářeč, obsluha svařovacího robota

Požadujeme: praxi v oboru min. 1 rok. Základní zkoušky MIG/ MAG (ZK 131, ZK 135), TIG (ZK 141), čtení výkresové dokumentace.

Lakýrník

Lakování dílů v práškové lakovně, ručně, poloautomaticky, automatem. Zájemce zaškolíme.

Obsluha lakovací linky

Navěšování a svěšování dílů, fyzická a rozmanitá práce v kolektivu. Zaučíme.

Obsluha ohraňovacích lisů

Znalost a praxe výhodou, zaškolíme.

Obsluha CNC strojů

Technické znalosti a praxe výhodou, zaškolíme.

Elektrikář

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení až na dobu neurčitou.

Ruční balič

Nutný telefonický kontakt předem!

Provozní elektromechanik

Náplň práce: diagnostika a hledání elektro závad, elektrické opravy strojů a zařízení a přívodů, preventivní údržba strojů a zařízení. Požadujeme: vyučení v oboru elektromechanik ...

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Náplň práce: obsluha stroje, udržování pořádku na pracovišti, kontrola kvality výrobků, provádění jednoduchých záznamů do PC. Nabízíme práci ve společnosti s dlouholetou tradicí, ...

Řezník, uzenář, balič

Kontakt možný telefonicky nebo e-mailem.

Skladník, obsluha manipulačních vozíků

Náplň práce: manipulace s materiálem a s obaly, zavážení výroby, udržování pořádku na pracovišti, evidence materiálu, provádění jednoduchých záznamů do PC. Požadujeme: manuální ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Libkova Voda nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Libkova Voda můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Libkova Voda jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.