Nabídka práce lakyrník

Celkově nalezeno 151 volných míst pro práci Nabídka práce lakyrník a okolí
zobrazuji 99 - 112
Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

LAKÝRNÍCI A NATĚRAČI KOVŮ. KOVOVÝCH VÝROBKŮ (M/Ž)

Místo výkonu práce: Vysokomýtská 368, Choceň 565 01 KONTAKT: Ing. Hana Pluhovská, telefonicky na č. 722 993 343 nebo e-mailem hana.pluhovska@ecos.cz

Místo výkonu práce: V Kasárnách 908, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto KONTAKT: Ing. Hana Pluhovská, telefonicky na č. 722 993 343 nebo e-mailem hana.pluhovska@ecos.cz

První kontakt možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových součástí

Požadujeme: praxi na obdobné pozici - 1 rok výhodou. Náplň práce: zajišťování povrchové úpravy lakování produktů, lakování sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní ...

LAKÝRNÍCI A NATĚRAČI KOVŮ, KOVOVÝCH VÝROBKŮ

Náplň práce: zajišťování povrchové úpravy lakování produktů, lakování.

LAKÝRNÍCI VE STOLÁRNĚ

A16 a:1/7/2021 a:18/12/2023 Požadujeme: - praxi v oboru 2 roky - provoz 6:00-14:30 hod. Nabízíme: - doprava firemním autem z FM zajištěna - možnost ubytování na pracovišti ...

Lakýrníci

z: 17.6.2022, a: 1.12.2023 - místo se souhlasem na ZamK, osobní kontakt každé PO od 10-11.00 hod. v místě výkonu práce - výborný zdravotní stav podmínkou - fyzicky náročná ...

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel

kontakt telefonicky

nutná praxe v oboru a řidičský průkaz

Lakýrníci/ce a natěrači dřevěných výrobků

Jedná se o lakování nábytkových dílců a nábytkových dvířek.

Praxe v oboru lakování osobních,nákladních nebo užitkových vozidel Kontakt: osobní schůzka možná od 9:00-14:00