Volná místa Křetín

Pro práci Křetín není žádné volné místo, nalezeno 48 nabídek práce v okolí
zobrazuji 43 - 48
Pomocný montážní dělník/ce

POŽADAVKY: ochota pracovat, ŘP skupiny B výhodou NABÍZÍME: možnost dopravy do zaměstnání firemním vozidlem KONTAKT: e-mailem, tel. 7-19 hod

Bagrista

NÁPLŇ PRÁCE: zemní práce na pásovém bagr, popř. traktorbagru POŽADAVKY: nutná praxe a strojnický průkaz, řidičské oprávnění typu C a karta řidiče výhodou. KONTAKT: e-mailem, ...

Elektrikář/ka

POŽADAVKY: spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci, ochota cestovat podle zakázek, každodenní výjezdy na zakázky služebním vozidlem, pracovní doba 6-14:30 ...

Pomocná síla v kuchyni

KONTAKT: volat od března 2023

Obsluha zemních strojů

Řidičský průkaz skupiny B a C, strojní průkaz, profesní průkaz. Osobní kontakt po telefonické domluvě na č. 736642297 - p. Milan Šamšula.

řidič nákladního automobilu, tahačů a speciálních vozidel

Řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz. První kontakt osobně v sídle zaměstnavatele.

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Křetín nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Křetín můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Křetín jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.