Státní sociální podpora Králíky kontaktní osoby

Kontaktní osoby Státní sociální podpora Králíky,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Karla Čapka 316, 561 69 Králíky

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Králících má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Václav Vlček
Tel.: 950 172 235 email: vaclav.vlcek@uo.mpsv.cz

Úřad práce Králíky - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Králíky

Celkem nalezeno 34 volných místo pro Králíky a okolí
OSTATNÍ KVALIFIKOVANÍ PRACOVNÍCI V LESNICTVÍ A PŘÍBUZNÝCH OBLASTECH

PRACOVNÍ NÁPLŇ: pěstební činnost v městských lesích POŽADUJEME: - spolehlivost, pracovitost - ŘP sk. B výhodou KONTAKT: osobně (Růžová č.p. 462, 561 69 Králíky)
Králíky

OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ (KROMĚ OBSLUHY VYSOKOZDVIŽNÝCH VOZÍKŮ)

POŽADUJEME: - spolehlivost, pracovitost - ŘP sk. B výhodou KONTAKT: osobně (Růžová č.p. 462, 561 69 Králíky)
Králíky

Výkonný ředitel/ředitelka ZŠ

Staňte se součástí inspirativního pedagogického prostředí a ovlivňujte vzdělávání budoucích generací! Jsme montessori škola Planeta s jedinečnou filozofií a stabilním týmem. Hledáme zkušeného a energického manažera, který bude školu dál ...
Frýdek-Místek

LISAŘ/KA

NABÍZÍME: - odměny na dovolenou a vánoce - příspěvek na kulturu KONTAKT: telefonicky 8 - 15 hodin nebo e-mailem

Osobní asistence u dítěte/osoby s poruchami autistického spektra / DPP / Červená

Místo výkonu práce: Červená Voda Požadujeme: - u sociálního pracovníka/ice - vyšší nebo vysokoškolské vzdělání (speciální pedagog/pedagožka, sociální pracovník/nice), - u pracovníka v sociálních službách - kurz pro pracovníka v SS, - výborné ...
Červená Voda

ŘIDIČ/KA NA ROZVOZ PEKÁRENSKÉHO ZBOŽÍ

POŽADUJEME: - vzdělání UO/SOU - ŘP skupiny B - praxe v řízení nákladního vozu minimálně 2 roky - znalost práce na PC - spolehlivost, bezúhonnost, časovou flexibiltu, asertivitu NÁPLŇ PRÁCE: - rozvoz pečiva, lahůdek a polotovarů - výběr hotovosti - ...