Volná místa Kozojedy - Základní vzdělání

Pro práci Kozojedy - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 47 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Noční hlídač/ostraha objektu

Noční hlídač/ostraha objektu středisko Hadačka: po dohodě výpomoc u nočních porodů u krav Požadujeme - pozitivní přístup k práci se zvířaty, samostatnost, spolehlivost a ...
Výrov

Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat

Náplň práce: práce v živočišné prvovýrobě s nepřetržitým směnným provozem, práce s mléčným skotem, ošetřování telat, práce na dojírně, asistence při veterinárních ...
Kladruby

Montážní dělníci ostatních výrobků

Nabízíme: příspěvek na ubytování a stravenky První kontakt možný e-mailem, telefonicky či osobně

Manipulační dělníci ve výrobě - dělník/dělnice dřevozpracující výroby

První kontakt e-mailem.

Obsluha strojů v dřevovýrobě

První kontakt možný e-mailem.

manipulační pracovníci

Nabízíme: příspěvek na ubytování a stravování první kontakt: e-mailem

+ pozice manipulačního dělníka ve výrobě, specifikace dělník/nice dřevozpracující výroby První kontakt možný e-mailem.

Pomocný montážní dělník dřevěných a příbuzných výrobků

Náplň práce: - prokládání a skládání prken, páskování výrobků, úklid pracoviště Požadavky: - manuální zručnost, zodpovědný přístup k práci Způsob prvního kontaktu: e-mailem, osobně

Betonář-kvalitář, úklid

kuchař/ka

Stavební dělník, pomocný tesař

Fyzicky náročná práce, práce ve výškách, pohyblivá pracovní doba. První kontakt možný e-mailem či osobně.

Zpracovatel ovoce, zeleniny a příbuzných produktů

Zajištěné ubytování

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

operátor výroby

stravenky, bonusy za docházku, přispěvek na penzijní pojištění,letní + zimní odměny první kontakt: osobně, telefonicky v úterý nebo čtvrtek 8:00 - 15:00, e-mailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Kozojedy nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Kozojedy můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Kozojedy jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.