Volná místa Kostomlaty pod Milešovkou

Pro práci Kostomlaty pod Milešovkou není žádné volné místo, nalezeno 200 nabídek práce v okolí
zobrazuji 29 - 42
Zubní instrumentář/instrumentářka

Náplň práce: asistence zubnímu lékaři při zákrocích, příprava pracoviště, zajištění materiálu v ordinaci a péče o svěřené vybavení. Požadujeme: vyšší odborné nebo středoškolské ...

Pomocní kuchaři

Znalost asijské kuchyně podmínkou Hlásit se e-mailem

Kuchař/kuchařka

Zámečníci

Požadujeme: - znalost výkresové dokumentace - manuální zručnost pro přípravu jednotlivých dílů a komponentů určených ke svařování - praxe v oboru minimálně 1 rok Sestavování ...

Řidič/řidička MKD - nákladní automobil do 12t

Řidič MKD do 12t - stačí ŘP sk. C, digitální karta, profesní průkaz V případě zájmu se hlašte e-mailem.

Lékař/lékařka - oftalmolog

PRVNÍ KONTAKT EMAILEM Nabízíme : MODERNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ, ŠPIČKOVÉ PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ,ODBORNÝ RŮST, zajištění ubytování včetně rodinných příslušníků, služební telefon.

Odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Požadujeme: znalost arabského jazyka slovem i písmem z důvodu komunikace s pacietny syrské národnosti

Obchodní referent/referentka pro navázání obchodní spolupráce s Filipínskou repu

znalost anglického a filipínského jazyka Hlásit se e-mailem

Řidiči MKD

Požadujeme: ŘP sk. C+E Jedná se o pracovní cesty do zahraničí - EU

Řidič MKD

ŘP C + E Pracovní cesty do zahraničí - EU

Kuchař / kuchařka

Praxe minimálně 3 roky (indická kuchyně), požadována znalost indického koření a indických jídel Možnost zajištění ubytování, stravování V případě zájmu zaslat životopis na e-mail

Provozní zaměstnanec

vzdělání v oboru farmacie Hlásit se e-mailem

Lékař/lékařka - gynekologie

Hlásit se telefonicky

Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. Čínský jazyk vítán Hlásit se telefonicky

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Kostomlaty pod Milešovkou nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Kostomlaty pod Milešovkou můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Kostomlaty pod Milešovkou jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.