Volná místa Kořenov

Celkově nalezeno 225 volných míst pro práci Kořenov a okolí
zobrazuji 1 - 14
Číšníci a servírky

Číšník - servírka, vyučen v oboru nebo praxe, Hlásit se předem telefonicky - 775 858 153 Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchař/ka - praxe, vyučen v oboru. Hlásit se předem telefonicky - 724 323 027 Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Pomocníci v kuchyni

Pomocná síla v kuchyni - praxe v kuchyni, vzdělání základní, vyučení vítáno, Hlásit se předem telefonicky - 724 323 027. Volné místo pomocníci v kuchyni pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Pokojská

Pokojská - vzdělání základní nebo vyučení, spolehlivost, čistota Hlásit se předem telefonicky - 602 112 577 Volné místo pokojská pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Číšníci a servírky

Číšník/servírka . Hlásit se telefonicky. Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

kuchař

KUCHAŘ/ka - předem tel. kontakt. Volné místo kuchař pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Pomocníci v kuchyni

Pomocná síla do kuchyně. Hlásit se předem telefonicky. Volné místo pomocníci v kuchyni pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

POKOJSKÁ, - předem tel. kontakt. Volné místo uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Číšníci a servírky

Servírka / číšník - výuční list, nebo hotelová škola, nebo praxe v oboru. Hlásit se emailem, nebo telefonicky. Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

zdravotní sestra ve stomatologické ordinaci

Zdravotní sestra ve stomatologické ordinaci - mzda 22 000, možnost navýšení, k dispozici bude i mobilní telefon, vhodné i pro OZP, možno zkrácený pracovní úvazek, nebo DPP, ...
Desná

strážný, vrátný

STRÁŽNÝ, VRÁTNÝ Náplň práce: - ostraha průmyslového objektu - kontrola vstupů a vjezdů do objektů - pochůzková činnost - zápisy do evidenčních knih - směnný provoz Požadujeme: ...
Desná

Asistent sociálních a ekologických projektů

Asistent sociálních a ekologických projektů. Pracovní náplň: Zajišťování podkladů pro sociální a ekologické studie. Dokončování a aktualizace těchto studií. Práce a částečné ...
Desná

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Pracovník výroby -montážní dělník výrobků z pryže a plastů - sváření plastů, instalatérské a montážní práce. Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, pracovní oděv zdarma, ...
Desná

kuchař

KUCHAŘ/KA - možnost ubytování Hlásit se předem telefonicky Volné místo kuchař pro lokalitu Desná.
Desná

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Kořenov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Kořenov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Kořenov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru