Volná místa Kořenov

Celkově nalezeno 217 volných míst pro práci Kořenov a okolí
zobrazuji 1 - 14
Kuchař/ka

Kuchař/ka- ubytování zdarma. Kontakt telefonicky, nebo emailem. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Číšníci a servírky

Číšník/servírka - ubytování zdarma. Kontakt telefonicky, nebo emailem. Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Pracovník v provozu rybí farmy

Pracovník v provozu rybí farmy - krmení ryb, třídění ryb, nakládka ryb, údržba provozu. Kontakt osobně, nebo emailem. Volné místo pracovník v provozu rybí farmy pro lokalitu ...
Kořenov

Pokojská

Pokojská - vzdělání základní nebo vyučení, spolehlivost, čistota Hlásit se předem telefonicky - 602 112 577 Volné místo pokojská pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kuchař/ka - praxe, vyučen v oboru. Hlásit se předem telefonicky - 724 323 027 Volné místo kuchaři (kromě šéfkuchařů) pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Číšníci a servírky

Číšník - servírka, vyučen v oboru nebo praxe, Hlásit se předem telefonicky - 775 858 153 Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Pomocníci v kuchyni

Pomocná síla v kuchyni - praxe v kuchyni, vzdělání základní, vyučení vítáno, Hlásit se předem telefonicky - 724 323 027. Volné místo pomocníci v kuchyni pro lokalitu Kořenov.
Kořenov

Snídaňová servírka/číšník

Co Vám můžeme nabídnout? Celoroční provoz Práci v přátelském a mladém kolektivu Finanční ohodnocení stejné jako v Praze Finanční bonus jako poděkování za roční ...
Kořenov

Číšníci a servírky

Co Vám můžeme nabídnout? Celoroční provoz Práci v přátelském a mladém kolektivu Finanční ohodnocení stejné jako v Praze Finanční bonus jako poděkování za roční ...
Kořenov

Správce objektu - údržbář

Správce objektu - údržbář, ŘP sk.B a T. Zaměstnanecké výhody: ubytování, celodenní stravování Kontakt emailem, nebo telefonicky. Volné místo správce objektu - údržbář pro ...
Desná

číšník/servírka

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - vyučen, NJ výhodou, základní mzda + 4% z tržby, možnost ubytování Hlásit se předem telefonicky Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Desná.
Desná

pomocná síla v kuchyni

Pomocná síla v kuchyni Zaměstnanecké výhody: ubytování, celodenní stravování Kontakt telefonicky, nebo emailem. Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Desná.
Desná

pokojská

POKOJSKÁ - hlásit se telefonicky nebo e-mailem. Volné místo pokojská pro lokalitu Desná.
Desná

provozní hotelu

PROVOZNÍ HOTELU - min. SŠ, praxe v oboru, znalost AJ/NJ výhodou, mzda 28 000 Kč, turnusové služby Kontaktní osobou je pan Milan Radina. Hlásit se telefonicky na tel - 725 836 ...
Desná

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Kořenov nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Kořenov můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Kořenov jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.

Nahoru