Dávky pro osoby se zdravotním postižením Klatovy

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Klatovy,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

Vídeňská 66, Klatovy I, 339 01 Klatovy 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Klatovech zajišťuje následující služby

Úřad práce Klatovy - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Klatovy - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Vídeňská 66, Klatovy I, 339 01 Klatovy 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Klatovy

Celkem nalezeno 119 volných místo pro Klatovy a okolí
POMOCNÍCI V KUCHYNI

POMOCNÍCI V KUCHYNI, minimální vzdělání základní, praxe v oboru výhodou, pracovní doba - turnusové služby - krátký a dlouhý týden, kontakt: Fatmir Ramizi tel: 773229232

ZPRACOVATELÉ MASA, RYB A PŘÍBUZNÍ PRACOVNÍCI

PRACOVIŠTĚ: ul. 5. května 112, 339 01 Klatovy (prostory Drůbežářského závodu Klatovy a.s.) KONTAKT nejdříve emailem, telefonicky (volat pondělí - pátek 9:00 - 16:00). Kontaktní osoba se nenachází trvale na pracovišti. POŽADUJEME: dobrý zdravotní ...
Klatovy

OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU MLÉČNÝCH VÝROBKŮ

Náplň práce: Provádí obsluhu, mytí a čištění strojního zařízení. Vizuálně kontroluje kvalitu výrobků – hmotnost, datum, teplotu, těsnost sváru, skupinové balení, paletizaci.
Klatovy

KUCHAŘI

Pracoviště: Zlatnická 27, 339 01 Klatovy - vchod do provozovny v ul. Pražská VÝHODOU: znalost vietnamštiny - komunikační jazyk na pracovišti Kontakt možný osobně na adrese provozovny, e-mailem: nguyennam7453@gmail.com
Klatovy

ŘIDIČ AUTOBUSU

NABÍZÍME: stabilní práci v ČR Více informací paní Formanová 773 528 853 Osobní kontakt možný v pondělí 9:00 - 11:00
Klatovy

ZPRACOVATELÉ MASA, RYB VČ. UZENÁŘŮ

Agenturní zaměstnání UŽIVATEL: Drůbežářský závod Klatovy a.s. KONTAKT: nejdříve telefonický nebo emailem Nechodit přímo na pracoviště, kontaktní osoba se tam trvale nenachází.
Klatovy