Nabídka práce zamecnik Kladno

Pro práci Nabídka práce zamecnik Kladno není žádné volné místo, nalezeno 14 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
Stavební zámečník

Zámečník, svářeč TIG

Jedná se o svařování nerezových plechů, trubek a konstrukcí , nejčastěji 1-5 mm. Nabízíme: Příspěvky na stravování - stravenky, penzijní připojištění, prémie na základě ...

Zámečník (LAK)

Zámečník

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Zámečník

Zámečník - svářeč

Požadujeme: spolehlivost a chuť do práce. Nabízíme: 20 dní dovolené a příspěvek na ubytování. Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Zámečník - Lakovna

Zámečník

Náplň práce: - Samostatně a kvalifikovaně sestavuje ocelové konstrukce dle technických výkresů, technologických postupů a pokynů nadřízeného - Připravuje pracoviště - Připravuje ...

Údržbář - zámečník

Zámečníci strojů

odborně zdatný zámečník pro výrobu přípravků s orientaci ve výkresové dokumentaci , ubytování

Práce v kovovýrobě, Svařování metodou MIG/MAG,Obrábění a příprava materiálu, Práce s výrobní dokumentací, 5 týdnů dovolené
Středokluky

Zámečníci

Nechodit na pracoviště, kontakt výhradně e-mailem.

Zámečník/montér

Požadujeme: strojního zámečníka s praxí, svářečský průkaz výhodou, nejlépe i na potrubí. Nabízíme: osobní ohodnocení. Telefonický a osobní kontakt viz výše - Po - Pá - 8:00 - ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Kladno nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Kladno můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Kladno jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.