• Práce Kladno
  • Práce Kladno - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Volná místa Kladno - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pro práci Kladno - Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou není žádné volné místo, nalezeno 19 nabídek práce v okolí
zobrazuji 15 - 19
Inženýr strojní

Požadujeme: znalost japonského jazyka. Nabízíme: 25 dní dovolené, odměny. E-mailový kontakt viz výše.

Technik inženýringu

Zubní instrumentáři

Přijmeme zubní instrumentáře do nového zubního centra ve Slaném. Požadujeme: - zkušenosti v oboru (zkušenosti ve stomatologii výhodou), - empatické vystupování, ochotu se ...

Školní asistent

NÁPLŇ PRÁCE: dohled, předvádění a účast na aktivitách, které podporují fyzický, sociální, emoční a intelektuální rozvoj dětí ve školních a předškolních zařízeních; příprava ...

Lektor/ka angličtiny - rodilý mluvčí

Pro firemní kurzy anglického jazyka hledáme rodilého mluvčího anglického jazyka jako lektora. Výuka bude probíhat vždy v úterý a ve čtvrtek v čase 12:00 - 15:00 hodin. V ...
Kněževes

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Kladno nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Kladno můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Kladno jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.