Nabídka práce kuchar-ka Kladno

Pro práci Nabídka práce kuchar-ka Kladno není žádné volné místo, nalezeno 102 nabídek práce v okolí
zobrazuji 57 - 70
Pomocníci v kuchyni

Požadujeme: vietnamský jazyk výhodou. Jedná se o práci i v SO a NE. Nutný kontakt nejprve telefonicky - Po - Pá - 10:00 - 16:00 hod viz výše.

Pomocník/ce v kuchyni

Požadujeme: znalost čínského jazyka výhodou. E-mailový kontakt viz výše.

Číšníci a servírky

Výhodou znalost čínské kuchyně a čínského jazyka

Požadujeme: znalost receptů a postupů indické kuchyně a přípravy indických pokrmů. Výhodou je jazyková znalost hindštiny, pasivně angličtina. Místo výkonu práce: Restaurace Staré ...

Pomocný/á kuchař/ka

Náplň práce: mytí nádobí, obsluha myčky, úklid pracoviště, pomocné práce v kuchyni. Nabízíme: obědy za 30 Kč, 20 dní dovolené + 2 dny volna na relaxaci + 1 den volna k ...

Kuchař/ka

Kuchař v indické restauraci - základní znalost indické kuchyně výhodou. 2 roky praxe v indické restauraci výhodou. E-mailový kontakt viz výše.

Kuchař/ka

Telefonický kontakt viz výše.

Prodavač/ka

Požadujeme: vietnamský jazyk výhodou. Náplň práce: práce za kasou, pomocné práce v potravinách. E-mailový kontakt viz výše.

Řidič/ka VZV

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Tiskař/ka

Pomocný operátor/ka výroby

Kontakt Po nebo St 9:00 - 14:00 hodin telefonicky nebo e-mailem viz výše.

HR Ředitel/ka

Kontakt e-mailem viz výše.

Prodavač/ka smíšeného zboží

Požadujeme: plynulá vietnamština výhodou (komunikace na pracovišti). Dále požadujeme zodpovědnost, samostatnost a pečlivost, příjemné jednání se zákazníky, časovou ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Kladno nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Kladno můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Kladno jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.