Úřad práce Kladno kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Kladno - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Příbrami.

Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Kontaktní pracoviště Úřadu práce na Kladně má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Ředitel kontaktního pracoviště - Bc. Jiří David
Tel.: 950 127 300 email: Jiri.David@kl.mpsv.cz
Vedoucí referátu správy majetku a investic - Milan Šefčík
Tel.: 950 127 314 email: Milan.Sefcik@kl.mpsv.cz
Sekretář, asistent - Věra Lesáková
Tel.: 950 127 301 email: Vera.Lesakova@kl.mpsv.cz
Pracovník spisovny - Naděžda Čermáková
Tel.: 950 127 366 email: Nadezda.Cermakova@kl.mpsv.cz
Pracovník spisovny - Eva Jindrová
Tel.: 950 127 365 email: Eva.Jindrova@kl.mpsv.cz
Pracovník hospodářské správy - Josef Pešta
Tel.: 950 127 369 email: Josef.Pesta@kl.mpsv.cz
Vedoucí oddělení zaměstnanosti - Jana Přichystalová
Tel.: 950 127 337 email: Jana.Prichystalova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Jitka Jungrová
Tel.: 950 127 359 email: Jitka.Jungrova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Taťana Mertlíková
Tel.: 950 127 333 email: Tatana.Mertlikova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Jindra Nedvědová
Tel.: 950 127 333 email: Jindra.Nedvedova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování - Ludmila Bolková
Tel.: 950 127 319 email: Ludmila.Bolkova@kl.mpsv.cz
Odborný poradce pro zprostředkování - Bc. Dagmar Košařová
email: Dagmar.Kosarova@kl.mpsv.cz
Vedoucí referátu evidence a podpor v nezaměstnanosti - Bc. Zuzana Miklošová
Tel.: 950 127 317 email: Zuzana.Miklosova@kl.mpsv.cz
Ověřovatel podpor v nezaměstnanosti - Radka Fejtková
Tel.: 950 127 335 email: Radka.Fejtkova@kl.mpsv.cz
Ověřovatel podpor v nezaměstnanosti - Jana Karpíšková
Tel.: 950 127 336 email: Jana.Karpiskova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Markéta Bahenská
Tel.: 950 127 379 email: Marketa.Bahenska@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Věra Buková
Tel.: 950 127 345 email: Vera.Bukova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Jana Burešová
Tel.: 950 127 349 email: Jana.Buresova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Jana Drudíková
Tel.: 950 127 379 email: Jana.Drudikova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Renata Fialová
Tel.: 950 127 350 email: Renata.Fialova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Hana Fírerová
Tel.: 950 127 351 email: Hana.Firerova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Simona Fricová
Tel.: 950 127 339 email: Simona.Fricova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Ing. Ludmila Hladíková
Tel.: 950 127 348 email: Ludmila.Hladikova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Zuzana Husáková
Tel.: 950 127 340 email: Zuzana.Husakova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Alena Jermanová
Tel.: 950 127 363 email: Alena.Jermanova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Vlasta Kapitánová
Tel.: 950 127 354 email: Vlasta.Kapitanova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Dana Kereková
Tel.: 950 127 341 email: Dana.Kerekova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Dana Konfrštová
Tel.: 950 127 355 email: Dana.Konfrstova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Veronika Vodičková
Tel.: 950 127 352 email: Veronika.Vodickova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Alena Melicharová
Tel.: 950 127 357 email: Alena.Melicharova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Markéta Oličová
Tel.: 950 127 342 email: Marketa.Olicova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Marie Patová
Tel.: 950 127 356 email: Marie.Patova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Miroslava Pechová
Tel.: 950 127 343 email: Miroslava.Pechova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Tereza Pejšmanová
Tel.: 950 127 347 email: Tereza.Pejsmanova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Vladislava Slováková
Tel.: 950 127 358 email: Vladislava.Slovakova@kl.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Alena Slunečková
Tel.: 950 127 344 email: Alena.Sluneckova@kl.mpsv.cz
Vedoucí oddělení trhu práce - Bc. Luboš Harigel
Tel.: 950 127 381 email: Lubos.Harigel@kl.mpsv.cz
Hlášení volných pracovních míst - Pavel Bělohlávek
Tel.: 950 127 321 email: Pavel.Belohlavek@kl.mpsv.cz
Pracovník trhu práce - Veronika Jílková
Tel.: 950 127 384 email: Veronika.Jilkova@kl.mpsv.cz
Hlášení volných pracovních míst - Lenka Kalousová
Tel.: 950 127 353 email: Lenka.Kalousova@kl.mpsv.cz
Odborný pracovník APZ - Lenka Šímová
Tel.: 950 127 371 email: Lenka.Simova@kl.mpsv.cz
Pracovník trhu práce - Pavla Vavrochová
Tel.: 950 127 346 email: Pavla.Vavrochova@kl.mpsv.cz
Odborný pracovník APZ - Pavla Vychodilová
Tel.: 950 127 384 email: Pavla.Vychodilova@kl.mpsv.cz
Vedoucí referátu speciálního poradenství - Milan Svítek
Tel.: 950 127 386 email: Milan.Svitek@kl.mpsv.cz
Odborný pracovník rekvalifikací - Zuzana Králová
Tel.: 950 127 393 email: Zuzana.Kralova@kl.mpsv.cz
Odborný pracovník IPS - Eva Šichová
Tel.: 950 127 387 email: Eva.Sichova@kl.mpsv.cz
Odborný pracovník rekvalifikací - Věra Veinerová
Tel.: 950 127 390 email: Vera.Veinerova@kl.mpsv.cz

Úřad práce Kladno - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Kladno

Celkem nalezeno 452 volných místo pro Kladno a okolí
Dělník potravinářské výroby v pekárenství (převážně ruční)

Nabízíme: práci na 12h směny v režimu krátký/ dlouhý týden, stabilní rozvrh směn, nástup ihned nebo dohodou, pracoviště v Kladně, perspektivní zaměstnání, stabilní pracovní místo. Požadujeme především dobrý zdravotní stav (práce ve stoje) a ...
Kladno

vedoucí úseku v restauračním provozu

Restaurace BAGETERIE BOULEVARD v NC Central Kladno přijme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do pozice vedoucí kuchyně. Praxe není potřeba, vše Vás naučíme. Nabízíme: - nástupní mzdu + bonus - ošatné - příplatky za práci o víkendu - slevu na ...
Kladno

manažer restauračního provozu

Příležitost začít kariéru u BAGETERIE BOULEVARD Připojte se k našemu týmu BB v NC Central Kladno • Hledáme nové MANAGER TRAINEE Nabízíme jasnou kariérní dráhu a příležitost k rozvoji Nástupní měsíční mzdu (20.000 - 30.000) Firemní školení a ...
Kladno

pracovník v restauračním provozu BAGETERIE BOULEVARD

Hledáte brigádu? Pro studenty středních a vysokých škol. Do restaurace BAGETERIE BOULEVARD v OC Kladno přijmeme spolehlivé a pracovité studenty. Nabízíme flexibilní pracovní dobu, výhodné stravování. Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis nebo ...
Kladno

pracovník v restauračním provozu BAGETERIE BOULEVARD

Do provozu restaurace BAGETERIE BOULEVARD OC Central Kladno přijmeme zaměstnance na hlavní pracovní poměr. Vhodné i pro absolventy učebních oborů a středních škol. Praxe není třeba, vše Vás naučíme. Co můžete u nás získat? - nástupní mzdu + bonus - ...
Kladno

Strážní - pouze pro OZP

Hledáme pracovníky/pracovnice pro střežení areálu. Jedná se o noční střežení ve všední dny a 24-hodinové střežení o víkendech a svátcích. Plný nebo zkrácený úvazek, pracovní smlouva na dobu neurčitou, náborový příspěvek. Náplní práce - pochůzková ...
Kladno

Nahoru