Dávky pro osoby se zdravotním postižením Karviná

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Karviná,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

tř. Osvobození 1388/60a, Nové Město, 735 06 Karviná 6

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Karviné zajišťuje následující služby

Úřad práce Karviná - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Karviná - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese tř. Osvobození 1388/60a, Nové Město, 735 06 Karviná 6, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Karviná

Celkem nalezeno 374 volných místo pro Karviná a okolí
Detektiv - Operátor kamerového systému

Náplň práce : -zajištění ochrany a ostrahy osob a majetku, -dodržování bezpečnostních předpisů, -zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice, -vyhotovení denních pracovních reportů. Požadujeme : -praxe s kamerovým systémem 1 ...
Karviná

Všeobecná sestra na interní oddělení s NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM

Kvalifikační požadavky: •odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. •zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb. •v posledních deseti letech minimálně 3 roky praxe na interním oddělení Nabízíme: •100 000 Kč náborový příspěvek ...
Karviná

Lékaři pro rehabilitační oddělení

Volné místo pro lékaři pro rehabilitační oddělení lokalitu Karviná.
Karviná

Lékaři pro RDG oddělení, pracoviště Orlová

Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, příspěvková organizace Bližší informace poskytne primář MUDr. Tomáš Bližňák, tel. 596 583 307 nebo email: bliznak@nspka.cz. Volné místo lékaři pro rdg oddělení, pracoviště orlová pro lokalitu Karviná.
Karviná

Všeobecná sestra

Jedná se o pracoviště interna JIP, gynekologicko-porodní oddělení (vhodné i pro porodní asistentku), LDN (vhodné i pro zdravotnického asistenta). Volné místo všeobecná sestra pro lokalitu Karviná.
Karviná

svářeči ZK 135

Způsob KONTAKTU: osobně: Vojmar s.r.o., Hasičská 545/44, 700 30 Ostrava - Hrabůvka, v pracovní dny od 7:00 hod. - 15:00 hod., e-mailem, telefonicky v pracovní dny 7:00-15:00 hod. pracoviště: Karviná OKD; Lokalita Darkov, Lazy, ...
Karviná