Hmotná nouze Karviná

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Hmotná nouze Karviná,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Ostravě.

Gustawa Morcinka 1112/2, Nové Město, 735 06 Karviná 6

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Karviné zajišťuje následující služby

Úřad práce Karviná - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Karviná - Hmotná nouze na adrese Gustawa Morcinka 1112/2, Nové Město, 735 06 Karviná 6, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Karviná

Celkem nalezeno 334 volných místo pro Karviná a okolí
úklidový pracovník

Jedná se o úklidy firem,škol a domácnosti (strojové čištění koberců, dlažby,mytí oken, úklidy po rekonstrukcích. Volné místo úklidový pracovník pro lokalitu Karviná.
Karviná

Realitní makléři - Karviná, Havířov

Požadavky: uživatelská znalost na PC, trpělivost, obchodní dovednosti, zkušenosti s obchodováním výhodou. mzda: bude upřesněná u osobního jednání Volné místo realitní makléři - karviná, havířov pro lokalitu Karviná.
Karviná

Nižší účetní všeobecný

Příjemný pracovní kolektiv. Vyžadujeme praxi v oboru min. 2 roky Volné místo nižší účetní všeobecný pro lokalitu Karviná.
Karviná

uklízeči - čističi

Náplň práce: Strojový i ruční úklid bytů v Karviné a okolí Čištění koberců, sedacích souprav aj. Zvedání těžkých čistících strojů Úkolová mzda Způsob kontaktu: hlásit se předem telefonicky od 9:00-14:00 hodin nebo zasílat životopisy na ...
Karviná

Účetní

Znalost podvojného účetnictví - podmínkou, pokladna, cestovní příkazy, zahraniční banky. Schopnost samostatně účtovat. Způsob kontaktu: pouze emailem nebo poštou. Volné místo účetní pro lokalitu Karviná.
Karviná

Ruční baliči POUZE OZP

POUZE PRO OZP Na vyhraněné pracovní místo hledáme osoby se zdravotním omezením na práci balič ruční. Jedná se o práci přebalování sortimentu do spotřebitelských balení. Požadavky: pečlivost, zodpovědnost. Způsob kontaktu: zájemci se mohou hlásit v ...
Karviná