Volná místa Kařízek

Pro práci Kařízek není žádné volné místo, nalezeno 214 nabídek práce v okolí
zobrazuji 71 - 84
Výstupní kontrolor/ka odlitků

Požadujeme: praxe ve strojírenství, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost ČJ

Brusiči odlitků

Pracovník na broušení, tryskání a dočišťování odlitků. Požadujeme: základní vzdělání, manuální zručnost, výborný fyzický a zdravotní stav, práce v hlučném a prašném ...

Pěstitelé plodů rostoucích na stromech a keřích

Požadujeme: požadujeme aktivitu, samostatnost, ochotu přizpůsobit se měnícím se okolnostem, výhoda - komunikativní znalost českého a ukrajinského jazyka - zkušenost s prací v ...

Prodavač/ka

Náplň práce: obsluha zákazníků, nabídka zboží, obsluha pokladního systému, přijímání, oceňování a doplňování zboží.

Slévárenský dělník - slévač

Nabízíme: dotované závodní stravování

Slévárenský dělník - brusič

OBSLUHA OSTATNÍCH STROJŮ NA VÝROBU, ZPRACOVÁNÍ, UCHOVÁNÍ POTRAVIN

Kontakt: e-mailem .

ŠVADLENY,ŠIČKY, VYŠÍVAČI A PRACOVNÍCI V PŘÍBUZNÝCH OBORECH

Požadavky:praxe v oboru. Kontakt e-mailem

SKLADNÍCI,OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ

Požadujeme:fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav,výkonnostní bonus 9,60Kč/hod.Zaměstnanecké výhody:firemní ubytování zajištěno.Kontakt:e-mailem

PROCESNÍ INŽENÝR

Pružná pracovní doba, Zaměstanecké výhody:25 dnů dovolené, dotovaná strava. Kontakt e-mailem, telefonicky

ÚŘEDNÍCI VE SKLADECH - VEDOUCÍ SMĚNY

Zaměstnanecké výhody:kafeterie, bonusové volno nad rámec zákonné dovolené, MOL karta Kontakt: e-mailem, telefonicky od 8--14:30

SVÁŘEČI

Upřesňující informace: svářecká zkouška a osobní jednání. Kontakt: telefonicky od 10:00 - 13:00 hod.

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z OSTATNÍCH MATERˇALŮ

Požadujeme fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav. Výhody :výkonnostní bonus 9,6 Kč/hod, firemní ubytování zajištěno. Kontakt telefonicky,e-mailem.

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOMBINOVANÝCH MATERIÁLŮ

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Kařízek nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Kařízek můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Kařízek jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.