Dávky pro osoby se zdravotním postižením Kaplice

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Kaplice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Tržní 84, 382 41 Kaplice 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Kaplici zajišťuje následující služby

Úřad práce Kaplice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Kaplice - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Tržní 84, 382 41 Kaplice 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Kaplice

Celkem nalezeno 15 volných místo pro Kaplice a okolí
Elektromechanik

Náplň práce: Zapojovat rozvaděče dle technické dokumentace, zapojovat senzory, motory a další přístroje na strojích, požadavky: Elektrotechnické vzdělání a základní orientaci ve schématech.

Dělník provozovný pro povrchovou úpravu kovů

Příspěvek na stravování. Místo výkonu práce: Záluží 39, 382 32 Velešín

Klempíř

Možné zaškolení. Pracoviště dle zakázek po Jihočeském kraji. Prac. poměr na dobu neurčitou.

Pomocný dělník

CNC seřizovač/operátor

Společnost OpeTech s.r.o., se sídlem ve Velešíně, se zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti strojírenství. Hlavní výrobní program je zaměřen na CNC obrábění, laserové pálení a automatizaci průmyslové výroby. Požadujeme: - znalosti základů ...

Dělník v pilařském provozu

Odebírání řeziva, výroba palet, příprava materiálu, manuální práce v atmosférických podmínkách. Nabízíme stravování. Kontakt telefonicky po-pá 8:00 - 17:00 hodin nebo e-mailem.