Státní sociální podpora Kaplice úřední hodiny

Úřední hodiny Státní sociální podpora Kaplice,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Tržní 84, 382 41 Kaplice 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Kaplici má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Úřad práce Kaplice - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Kaplice

Celkem nalezeno 13 volných místo pro Kaplice a okolí
Učitel/ka matematiky

Po 1 roce možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Správce objektu

Správce objektu - údržba staveb a pozemků kolem staveb ve funkčním a esteticky přijatelném stavu. Údržba zeleně. ŘP sk. B, C výhodou, zdravotní způsobilost. Pracovní poměr na dobu neurčitou, vzdělání základní, pružná pracovní doba, hrubá mzda od ...

Obsluha CNC strojů

Obsluha CNC strojů - vzdělání středoškolské. Pracoviště Velešín. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup dle dohody. Příplatky dle zákoníku práce a platné kolektivní smlouvy. Průměrná mzda 200-280,- Kč/hod.

Programátor laseru (Trumpf)

Společnost OpeTech s.r.o. se zaměřuje na komplexní dodávky v oblasti strojírenství. Hlavní výrobní program je zaměřen na pálení laserem, přesné obrábění, lisování, ohýbání a výrobu přípravků pro strojírenský a automobilový průmysl. Požadujeme: - ...

Elektromechanik

Náplň práce: Zapojovat rozvaděče dle technické dokumentace, zapojovat senzory, motory a další přístroje na strojích, požadavky: Elektrotechnické vzdělání a základní orientaci ve schématech.

Dělník provozovný pro povrchovou úpravu kovů

Příspěvek na stravování. Místo výkonu práce: Záluží 39, 382 32 Velešín