Dávky pro osoby se zdravotním postižením Jindřichův Hradec

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Jindřichův Hradec,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Českých Budějovicích.

Janderova 147, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Jindřichově Hradci zajišťuje následující služby

Úřad práce Jindřichův Hradec - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Jindřichův Hradec - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Janderova 147, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Jindřichův Hradec

Celkem nalezeno 275 volných místo pro Jindřichův Hradec a okolí
pracovník v dřevařském provozu

DOMLUVIT SI TELEFONICKY SCHŮZKU !!! fyzická zdatnost; pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba 7,00 - 15,30 hod.,14,00 - 22,30 hod.; Volné místo pracovník v dřevařském provozu pro lokalitu Jindřichův Hradec.
Jindřichův Hradec

kuchaři

pracovní poměr na dobu neurčitou; znalost indické kuchyně; Volné místo kuchaři pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Pracovník elektromontáže

Požadujeme: SŠ elektro směru, technické znalosti, časová flexibilita, platnost vyhlášky č. 50/1978Sb., čtení technické dokumentace, praxe s měřidly, praxe na obdobné pozici vítána, anglický jazyk výhodou Náplň práce: Bezproblémový chod, údržba a ...

pomocný pracovník/ce v zemědělství

KONTAKT POUZE TELEFONICKY NEBO EMAILEM!!! Volné místo pomocný pracovník/ce v zemědělství pro lokalitu Jindřichův Hradec.

zubní lékař

pracovní poměr na dobu neurčitou; minimálně 1 rok praxe podmínkou; zajištění ubytování v místě; provize z tržeb Volné místo zubní lékař pro lokalitu Jindřichův Hradec.

Kontrolor/ka kvality

Popis pracovní pozice: práce na plný úvazek 37,5 hodin týdně (7,5 hodin denně) práce v třísměnném nepřetržitém provozu kontrola kvality sériových dílů podle dokumentace evidence kontrol a vyhodnocování výsledků spolupráce při analýzách vad a při ...