Volná místa Jince

Celkově nalezeno 180 volných míst pro práci Jince a okolí
zobrazuji 57 - 70
DENTÁLNÍ HYGIENISTA/HYGIENISTKA - Kontakt: e-mailem.

Nabízíme: příspěvky na dopravu, možnost osobního rozvoje. Nástup možný ihned. V případě zájmu zaslat CV na e-mail. Možnost práce na DPP.

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ - Kontakt: e-mailem.

Montáž a instalace dílů a součástí pro výrobu montážních podskupin a mechanických zařízení. Kontakt: e-mailem.

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: telefonicky (16:00 - 19:00 hod.), os

Kontakt: telefonicky (Po-Pá 16:00-19:00), ososbně.

ZUBNÍ LÉKAŘ/KA - Kontakt: e-mailem.

Nabízíme: 25 dní dovolené, je možný i zkrácený úvazek a práce na DPP. Kontakt: e-mailem.

ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadavky: ŘP sk. C, E, zodpovědnost za odvedenou práci, samostatnost. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

ŘIDIČI MEZINÁRODNÍ KAMIONOVÉ DOPRAVY - kontakt: telefonicky či e-mailem

Požadavky: ŘP sk. C, E; spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci.. Kontakt: telefonicky či e-mailem

PRODAVAČI V PRODEJNÁCH

Požadujeme znalost vietnamského jazyka. Kontakt:telefonicky

VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI

Požadavky: znalost ruského jazyka min. C1. Konktakt: e-mailem.

ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ,TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL

Náplň práce: rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 3 měsíce. Požadavky: komunikativní znalost RU+CZ/EN/DE, průkaz ADR a kód 95 výhodou. Konktakt: ...

MECHANICI A OPRAVÁŘI OSTATNĆH MOTOROVÝCH VOZIDEL

Kontakt: e-mailem, telefonicky

PRODAVAČI SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ

Komunikace -vietnamský jazyk Kontakt: e-mailem

OBSLUA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU A ZPRACOVÁNÍ PAPÍRU

Kontakt: osobně, telefonicky

OBSLUHA STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ POTRAVINÁŘSKÉHO PROVOZU

Jedosměnný provoz ,noční provoz Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, věrnostní a jiné benefityKontakt: e-mailem

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Jince nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Jince můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Jince jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.