Volná místa Jince

Celkově nalezeno 178 volných míst pro práci Jince a okolí
zobrazuji 29 - 42
Pomocný kuchař/kuchařka

Zájemci nejprve kontaktovat paní Bartošovou na e-mailu: bartosova@janov.cz nebo poštou na adrese: Léčebna TRN Janov U léčebny č.p. 500 338 43 Mirošov 1

Číšník/servírka

Nabízíme: možnost zaškolení, práce v příjemném prostředí: s rodinnou atmosférou, každý rok teambuilding na horách, nebo na jiných místech. Možnost školení a kurzů. Podílení se na ...

stavební montér

Finanční účetní

Požadujeme: minimálně střední ekonomické vzdělání s praxí ve finančním účetnictví, znalost podvojného účetnictví, fakturace, komunikace s bankami, uzávěrky, daňová agenda ...

Montér - zámečník

Nabízíme: zajištění ubytování První kontakt pouze e-mailem - kovostav98@kovostav98.cz.

Učitelé na 2. stupni základních škol

Pracovní úvazek 0,5 - 1,0 dle aprobovanosti. Jedná se o předměty - TV, Aj, Nj, Vv, Pč. Možnost prodloužení pracovní smlouvy na 3 roky.

Elektrikář

Nabízíme: zajištění ubytování První kontakt e-mailem - kovostav98@kovostav98.cz.

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Pracovník údržby

Požadujeme: vyučení v technickém oboru, řid. průkaz sk. B, T- výhodou, manuální zručnost, výhodou praxe v údržbě. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů.

Krmivář/ka, traktorista/traktoristka, dělník/dělnice v zemědělské výrobě

Mzda: základ 40000 Kč + 35 % pohyblivá složka

Radiologický asistent/ka (možno i na zkrác. úvazek)

Náplň práce: provádění základních zobrazovacích a terapeutických výkonů v radiodiagnostice bez odborného dohledu dle katalogu prací

Rehabilitační a fyzioterapeutický pracovník (možno i na zkrác. úvazek)

Náplň práce: provádění základních rehabilitačních a fyzioterapeutických činností bez odborného dohledu dle katalogu prací

Atestovaný lékař - pneumolog, event. postačí interní kmen

Požadujeme: praxe výhodou , znalost programu Medicalc výhodou

SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK, FORMÍŘ

Požadujeme: základní vzdělání, Nabízíme:perspektivu ve firmě s mnohaletou tradicí, dobré platové a pracovní podmínky Zaměstnanecké výhody:týden dovolené navíc, příspěvek na ...

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Jince nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Jince můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Jince jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.