Volná místa Jíloviště - Základní vzdělání

Pro práci Jíloviště - Základní vzdělání není žádné volné místo, nalezeno 167 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 14
expedient/ka v potravinářské výrobě

-první kontatk se zaměstnavatelem: Váňová Stanislava,318581745,konopaskova@pekarna.cz

řidič

-první kontakt se zaměstnavatelem:Martin Lupač,konopaskova@pekarna-stana.cz -požadujeme dochvilnost, pečlivost , znalost Prahy výhodou, rozvozová trasa v ČR

pomocná síla na pekárně

-první kontakt se zaměstnavatelem: Martin Lupač, konopaskova@pekarna-stana.cz

prodavač

Uklízeči prodejních prostor

pracovitost, spolehlivost, výhodou bydliště v okolí Jíloviště, mzda + max. 50% mzdy prémie, možno dohodou i zkrácený úvazek

Pomocnice/Pomocník v kuchyni

náplň práce: čištění kuchyní, míst pro přípravu jídla a obslužných prostor. - pomoc kuchařům a šéfkuchařům při přípravě jídla mytím, loupáním, krájením, řezáním, odměřováním a ...

Pomocná síla na pekárně

řidič MKD

řidič MKD C+E

Číšníci a servírky

Stavební práce, zedník

Měchenice

prodavač/ka

-první kontakt se zaměstnavatelem: Bc.Markéta Sokolová, HR specialista,702 233 169, 8-18 hod.,prace@novak-mu.cz, osobně na adrese Radotínská 29, 25228 Černošice(pracovní den do 13 ...

Pomocníci v kuchyni

Aj výhodou

Pracovník/pracovnice v sociálních službách

Co vás čeká? o Péče o klienty při běžných denních činnostech - pomoc s osobní hygienou, stravováním, oblékáním aj. o Pomoc při zájmových aktivitách o 12 hod. pracovní doba ve ...

Ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Místo výkonu práce ČERNOŠICE - u klienta v jeho domácnosti. Český jazyk na výborné úrovni, flexibilní pracovní doba, smysluplná práce
Černošice

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Jíloviště nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Jíloviště můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Jíloviště jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.