Volná místa Jílové - Pracovní smlouva

Pro práci Jílové - Pracovní smlouva není žádné volné místo, nalezeno 59 nabídek práce v okolí
zobrazuji 57 - 59
Vedoucí prodeje (m, ž)

Náplň práce: Vedení pobočky po provozní a administrativní stránce. Organizace práce. Zahraniční obchodování Administrativní činnosti (zpracování nabídek, objednávek, ...

Pomocný skladník/ce, řidič/ka

Podm. ŘP sk. B Zkušenost s řízením vysokozdvižného vozíku a platný průkaz výhodou Dobrý fyzický stav a manuální zručnost Spolehlivost, zodpovědnost Kontakt: e-mailem

Automechanik/ička

Požadujeme: Automechanik s výučním listem Kontakt: osobně na adrese sídla, lépe předem volat a domluvit si termín

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Jílové nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Jílové můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Jílové jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.