Úřad práce Jevíčko úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Jevíčko - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

Palackého nám. 1, 569 43 Jevíčko

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Jevíčku má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Úřad práce Jevíčko - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Jevíčko

Celkem nalezeno 31 volných místo pro Jevíčko a okolí
Pracovník/ce v přímé obslužné péči

POŽADAVKY: kurz pracovníka v sociálních službách, podle zákona 108/2006 Sb. - je možné si ho dodělat dodatečně nebo střední zdravotnická škola NABÍZÍME: pracovní doba: úterý a čtvrtky 13.00-17.00 hodin KONTAKT: osobně, telefonicky, e-mailem
Jevíčko

Uklízeč/ka

Jsme zaměstnavatelem na chráněném trhu práce - hledáme osoby se zdravotním postižením. NÁPLŇ PRÁCE: zajištění odpoledního úklidu v nevýrobní organizaci - kanceláře, učebny, chodby, společné prostory POŽADAVKY: manuální zručnost, komunikativnost, ...
Jevíčko

Pracovník/ice úklidu (pouze OZP)

NÁPLŇ PRÁCE: zkrácený pracovní úvazek 4.-5. hodin/ týden.Úklid se provádí v úterý a čtvrtek, úklid kancelářských prostor, WC, doplňování hygienického materiálu POŽADAVKY: spolehlivost, zkušenosti s úklidem NABÍZÍME: nástup možný ihned, ...
Jevíčko

Hlavní účetní

NÁPLŇ: Vedení kompletního podvojného účetnictví, evidence a měsíční inventura účtů, kontrola správnosti účtování, evidence DM (zařazení, vyřazení, technické zhodnocení), zpracování daňových přiznání a přiznání k DPH, sestavení měsíční/roční ...

Prodavač/ka

NABÍZÍME: pracovní doba: pondělí - pátek 6:00 - 17:00 hod (ranní a odpolední směna), sobota 6:00 - 11:30 hod, stravenky, dovolená 24 dní KONTAKT: e-mailem, telefonicky po-pá do 15:00 hod

Kuchař/ka

Rozšiřujeme tým kuchařů/kuchařek z důvodu narůstajících porcí obědů. Jedná se o 8 hodinové směny ranní, a také o 12 denní. Směny jsou od 6.00-14.30 hod a od 6.00 do 18.30 hod. KONTAKT: osobně - kancelář ředitele, emailem, telefonicky