Dávky pro osoby se zdravotním postižením Jablonec nad Nisou

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Dávky pro osoby se zdravotním postižením Jablonec nad Nisou,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Liberci.

Mírové náměstí 484/2, 466 01 Jablonec nad Nisou 1

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Jablonci nad Nisou zajišťuje následující služby

Úřad práce Jablonec nad Nisou - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Jablonec nad Nisou - Dávky pro osoby se zdravotním postižením na adrese Mírové náměstí 484/2, 466 01 Jablonec nad Nisou 1, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Jablonec nad Nisou

Celkem nalezeno 570 volných místo pro Jablonec nad Nisou a okolí
Číšníci a servírky

Kontakt: e-mailem, telefonicky od 11:00 do 15:00

Dělník bižuterní výroby - brusič

Úkolová práce ve stoje. Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení. Nabízíme: stravné 95,00 Kč Kontakt: e-mailem, telefonicky PO, ST 8:00 - 11:00

Strážný/strážná

Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, pracovní nasazení, schopnost pracovat samostatně, předchozí zkušenosti v ostraze výhodou, nikoliv podmínkou. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou práci, zaškolení, odpovídající ...
Jablonec nad Nisou

Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu

Pracovní náplň: příprava nových a ojetých vozidel, péče o skladová vozidla – mytí a drobná údržba; pomocné práce v servisní dílně – mytí, vysávání vozidel po servisu, provádění autokosmetických prací; provádění drobných údržbových a úklidových prací ...

Mechanik pneuservisu

Náplní práce je přezouvání osobních pneumatik a práce v pneuservisu. Předpokladem je fyzická zdatnost, manuální zručnost. Praxe není nutná - rádi Vás zaškolíme.

Prodejce v okýnku stánku, číšník/servírka

Kontakt: e-mailem