Úřad práce Humpolec úřední hodiny

Úřední hodiny Úřad práce Humpolec - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Příčná 1525, 396 01 Humpolec

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Humpolci má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen noví uchazeči o zam. a pozvaní)

Úřad práce Humpolec - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Humpolec

Celkem nalezeno 135 volných místo pro Humpolec a okolí
Manipulační pracovník

Jednoduchá manuální práce, nejedná se o pásovou výrobu. Nutný telefonický kontakt předem ! Volné místo manipulační pracovník pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Kuchař,-ka

Praxe v oboru výhodou. Volné místo kuchař,-ka pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Pomocný dělník ve výrobě

Osobní kontakt na adrese: Nádražní 1867, Humpolec Nutný telefonický kontakt předem! Volné místo pomocný dělník ve výrobě pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Vedoucí směny

Požadujeme: vyšší odborné nebo bakalářské vzdělání v ekonomickém nebo gastronomickém oboru, aktivní znalost anglického jazyka Volné místo vedoucí směny pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Obsluha stříhacího stroje

Náplň práce: manipulace s katrem a látkami, třídění látek, zaskladnění látek. Nabízíme: HPP, firmou hrazená potřebná rekvalifikace NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Volné místo obsluha stříhacího stroje pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Uklízečka

Volné místo pro uklízečka lokalitu Humpolec.
Humpolec