Úřad práce Humpolec kontaktní osoby

Kontaktní osoby Úřad práce Humpolec - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Jihlavě.

Příčná 1525, 396 01 Humpolec

Kontaktní pracoviště Úřadu práce v Humpolci má uvedeny tyto kontaktní osoby.

Vedoucí kontaktního pracoviště - Mgr. Hana Čekalová
Tel.: 950 145 200 email: hana.cekalova@pe.mpsv.cz
Pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti - Eva Pourová
Tel.: 950 145 201 email: eva.pourova@pe.mpsv.cz

Úřad práce Humpolec - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Humpolec

Celkem nalezeno 138 volných místo pro Humpolec a okolí
zástupce předáka CNC

obsluha CNC strojů, seřízení strojů, řízení operátorů CNC strojů, zástup za předáka v době nepřítomnosti, úklid pracoviště požadavky: uživatelská práce na PC, znalost čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly, praxe s obsluhou CNC strojů ...
Humpolec

expedient-ka

požadavky: spolehlivost, samostatný přístup k práci, dobrá fyzická kondice (práce obnáší manipulaci těžkými předměty) první kontakt: telefonicky (8-16 hod) nebo e-mailem Volné místo expedient-ka pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Automechanik

samostatnost, ochota se vzdělávat NUTNÝ TELEFONICKÝ KONTAKT PŘEDEM! Volné místo automechanik pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Pracovník úklidu

Vhodné pro OZP a ZZ ! Náplň práce: úklid kanceláří, chodeb, kuchyňky aj. Nabízíme: práce na HPP, zkrácený úvazek, pracovní doba 8:00 - 12:00 hod. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, zkušenosti s úklidem výhodou. Nutný telefonický kontakt ...
Humpolec

Servisní technik elektro slaboproud /silnoproud

Požadujeme: vzdělání elektro, výhodou způsobilost dle vyhlášky č.50/1978 Sb., ŘP sk.B. Volné místo servisní technik elektro slaboproud /silnoproud pro lokalitu Humpolec.
Humpolec

Řidič kamionu

Náplň práce: rozvoz piva v rámci ČR, nakládka a vykládka zboží. Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, spolehlivost, zodpovědnost. Nutný telefonický kontakt na tel.: 724152920 ! Volné místo řidič kamionu pro lokalitu Humpolec.
Humpolec