Úřad práce Horšovský Týn

Kontaktní pracoviště Úřad práce Horšovský Týn - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Plzni.

náměstí Republiky 59, Město, 346 01 Horšovský Týn

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Horšovském Týnu zajišťuje následující služby

Úřad práce Horšovský Týn - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Horšovský Týn

Celkem nalezeno 442 volných místo pro Horšovský Týn a okolí
Zootechnik/zootechnička

Požadavky: ŘP sk. B. Volné místo zootechnik/zootechnička pro lokalitu Horšovský Týn.
Horšovský Týn

Operátor/ka kvality

Náplň práce: přímo ve výrobní hale odebírání výrobků ke kontrole a následné přeměřování v laboratoři oddělení kvality. Při mezioperační a výstupní kontrole přeměřování rozměrů a vlastností vstřikovaných dílů pomocí posuvky, mikrometru a dalších ...

Zahradník - mechanizátor

Popis práce: obsluha traktoru s příslušenstvím, křovinořezu, sekačky, sekacího traktoru, motorové pily, sečení trávní plochy, chemické ošetřování zeleně, údržba mechanizace a zeleně, zahradnické a úklidové práce. Požadavky: řidičský průkaz skupiny B ...

Automechanik

Volné místo pro automechanik lokalitu Horšovský Týn.

Ošetřovatelka skotu

Požadavky: vyučení v oboru, nahrazuje praxe. Poskytované výhody: doplatek stravování. Pracovní poměr lze po době určité prodloužit. Volné místo ošetřovatelka skotu pro lokalitu Horšovský Týn.

Recepční

Náplň práce: administrativní činnosti, práce na PC, vedení dokumentace, komunikace se zákazníkem, vyřizování telefonátů, zodpovědnost za chod recepce. Požadujeme: částečná znalost AJ, osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný-68-008-E výhodou, ...

Kontaktní pracoviště Úřad práce Horšovský Týn
Pracoviště Úřadu práce v Horšovském Týnu naleznete na adrese náměstí Republiky 59, Město, 346 01 Horšovský Týn.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Horšovský Týn naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Horšovském Týnu jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Horšovském Týnu, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Horšovském Týnu, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.