Volná místa Horní Stropnice - Pracovní smlouva

Pro práci Horní Stropnice - Pracovní smlouva není žádné volné místo, nalezeno 8 nabídek práce v okolí
zobrazuji 1 - 8
TRUHLÁŘ

POŽADAVKY: Vyučen v oboru truhlář; praxe výhodou; znalost českého jazyka Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

PROVOZOVATELÉ MALÝCH PENZIÓNŮ

Místo výkonu práce: Penzion U Ladě, Česká 65, Nové Hrady

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA

Šič/ka

Náplň práce: šití potahů na opěrky do automobilů + další šité díly pro automobilový průmysl Kvalifikace - nutný doklad prokazující kvalifikaci dosaženou vzděláním nebo ...

Dělník/dělnice - obsluha stroje

Dělník/dělnice - obsluha stroje - vzdělání základní, možno i absolvent. Pracoviště Benešov nad Černou. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. ...

Podnikové stravování, 13. + 14. plat. Kontakt telefonicky po-pá 8:00 - 10:00 hodin, osobně nebo e-mailem

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Hledáte-li nové zaměstnání, práce Horní Stropnice nabízí každý den aktualizovanou nabídku volných míst v této lokalitě.
Jednotlivá volná místa Horní Stropnice můžete filtrovat dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání. Díky této možnosti třídění získáte přesnější výsledky ohledně nabízených volných míst.
Po zobrazení nabídky práce Horní Stropnice jsou Vám nabídnuta také volná místa v blízkém okolí.