Státní sociální podpora Horní Lideč

Kontaktní pracoviště Úřadu práce - Státní sociální podpora Horní Lideč,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Horní Lideč 292, 756 12 Horní Lideč

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Horním Lidči zajišťuje následující služby

Úřad práce Horní Lideč - Státní sociální podpora

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Horní Lideč - Státní sociální podpora na adrese Horní Lideč 292, 756 12 Horní Lideč, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Horní Lideč

Celkem nalezeno 30 volných místo pro Horní Lideč a okolí
Účtující servírka/číšník - barman/ka

Požadavky: obsluha v restauraci a v kavárně - krátký dlouhý týden. Zaměstnanecké výhody: stravování, doprava na hotel. Volné místo účtující servírka/číšník - barman/ka pro lokalitu Valašské Klobouky.
Valašské Klobouky

Hlavní účetní v jazykové škole

Flexi pracovní doba 8 hod denně. Pracovní místo je vhodné i pro osoby zdravotně postižené. Kurz jazyka jako benefit. Práce na pobočce ve Zlíně. Volné místo hlavní účetní v jazykové škole pro lokalitu Valašské Klobouky.

Lektor/ka jazykové školy

Lektoři firemních kurzů (anglický a/nebo německý jazyk) Výhodou: dobrý hlasový projev a přátelská osobnost, předchozí zkušenosti s výukou vítány, ochota nosit outfit odpovídající firemnímu prostředí, zájem získávat nové dovednosti a zároveň pomáhat ...

Číšníci a servírky

Požadavky: vyučení v oboru výhodou, ne však podmínkou, příjemné vystupování k zákazníkům, pracovitost, spolehlivost. POZN: Zájemci se hlásí tel. nebo osobně na pracovišti. Volné místo číšníci a servírky pro lokalitu Valašské Klobouky.

Prodavač/ka textilu

Náplň práce: prodej textilu Požadavky: praxe výhodou, komunikativnost, příjemné jednání s klienty Telefonický kontakt v době 10-12 hod., 13-16 hod. Volné místo prodavač/ka textilu pro lokalitu Valašské Klobouky.

Řidič skupiny C+E.

Stabilní práce od pondělí do pátku. Česko - Německo. Plat 15.000 Kč + diety - 30.000-40.000 čistého Pracovní oděv + vánoční odměny Volné místo řidič skupiny c+e. pro lokalitu Valašské Klobouky.