Hmotná nouze Horní Lideč úřední hodiny

Úřední hodiny Hmotná nouze Horní Lideč,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka ve Zlíně.

Horní Lideč 292, 756 12 Horní Lideč

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Horním Lidči má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Úřad práce Horní Lideč - Hmotná nouze

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Horní Lideč

Celkem nalezeno 25 volných místo pro Horní Lideč a okolí
Ostatní uklízeči a pomocníci

Zimní údržba na vlakovém nádraží. Popis činnosti: úklid sněhu na nástupištích a přístupových cestách na vlakovém nádraží, zastávce. Plat: 150,- Kč hod., Smlouva na dohodu o provedení práce DPP, 10-15 hodin/týdně. POZN: Zájemci se hlásí tel. od 8.00 ...
Valašské Příkazy

Valašské Klobouky

Číšníci a servírky

Požadavky: ŘP sk.B, příjemné vystupování, praxe v oboru. Možnost ubytování. Práce pouze o víkendech. Strava zdarma. POZN: Zájemci se hlásí tel.

Řidiči MKD

Požadavky: ŘP sk.C, E + profesní průkaz POZN: Nutné domluvit si schůzku nejprve tel.

Montážní dělník/-ce (operátor výroby)

Náplň práce: manuální práce při výrobě a montáži konektorů a kabelů (tichá a čistá výroba, jemná a přesná práce převážně v sedě, práce na směny, vhodná pro muže i ženy). Zaměstnanecké výhody: stabilní práce a zajímavé mzdové ohodnocení odpovídající ...

Dělník/dělnice v gumárenské výrobě

povolení k zaměstnání dle §97 písm.d)