Úřad práce Holice

Kontaktní pracoviště Úřad práce Holice - Zprostředkování zaměstnání,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Pardubicích.

náměstí T. G. Masaryka 16, 534 01 Holice v Čechách

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Holicích zajišťuje následující služby

  • Státní sociální podporaHolice
  • Hmotná nouzeHolice
  • Soc. služby, přísp. na péčiHolice
  • Dávky pro osoby se ZPHolice

Úřad práce Holice - Zprostředkování zaměstnání

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Snímky z Uřadu práce Holice - Zprostředkování zaměstnání na adrese náměstí T. G. Masaryka 16, 534 01 Holice v Čechách, které by jste viděli při bežném průjezdu nebo při procházení danou oblastí.

Volná místa Holice

Celkem nalezeno 82 volných místo pro Holice a okolí
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Místo výkonu práce Dašice Práce ve skladu s potravinami První kontakt telefonicky v době 8.00 - 16.00

Práce ve skladu. Jedná se o práci ve stoje. Pracovní doba od 05:00 nebo dle potřeb zaměstnavatele. První kontakt pouze telefonicky od 9:00 do 16:00.

Kuchaři

Restaurace Dašické sklepy v Dašicích rozšiřuje svůj tým! Požadujeme: - příjemné vystupování - pozitivní přístup k práci - časově flexibilní - vůli učit se novým věcem - příjemný vzhled a profesionální vystupování - zodpovědnost - předchozí ...

Svářeč/ka - zámečník/zámečnice

Náplň práce: svařování dle technické dokumentace Požadujeme: - manuální zručnost, pečlivost, samostatnost - praxe v oboru kovovýroby výhodou Nabízíme dobře placenou práci, zázemí stabilní společnosti, férové jednání, prostor pro profesní růst, ...

Řidič/ka nákladního vozidla

Požadujeme: - výpis z rejstříku trestů - časovou flexibilitu Náplň práce: - rozvozy chlazeného, mraženého a suchého zboží - předání zboží u zákazníka - práce v režimech 6+3, 5+2 - možnost mezinárodní dopravy Nabízíme: - zajímavé a legální finanční ...

Kontaktní pracoviště Úřad práce Holice
Pracoviště Úřadu práce v Holicích naleznete na adrese náměstí T. G. Masaryka 16, 534 01 Holice v Čechách.

Na kontaktním pracovišti Úřad práce Holice naleznete odkazy na následující služby:

U jednotlivých pracovišť Úřadu práce v Holicích jsou zobrazeny telefonní a faxová čísla, úřední doba konkrétního pracoviště a kompetentní kontaktní osoby pro konkrétní pracoviště.

Pokud hledáte nové zaměstnání, Úřad práce nabízí každý den aktualizovanou nabídku pracovních pozic.
Jednotlivá volná místa v Holicích, můžete třídit dle pracovního poměru, pracovního úvazku a dosaženého vzdělání.
U konkrétní nabídky volných míst v Holicích, naleznete i nabídky práce v blízkém okolí.