Dávky pro osoby se zdravotním postižením Hodonín úřední hodiny

Úřední hodiny Dávky pro osoby se zdravotním postižením Hodonín,
je organizační složkou ÚP ČR - krajská pobočka v Brně.

Lipová alej 3846/8, 695 38 Hodonín

Toto kontaktní pracoviště Úřadu práce v Hodoníně má otevřeno:

  • Pondělí8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Úterý8:00 - 11:00
  • Středa8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
  • Čtvrtek8:00 - 11:00
  • Pátek8:00 - 11:00 (jen příjem žádostí a pozvaní)

Úřad práce Hodonín - Dávky pro osoby se zdravotním postižením

Připojete se na Facebook úřadu práce a sledujte aktualní volná místa

facebook.com/uradyprace

Volná místa Hodonín

Celkem nalezeno 50 volných místo pro Hodonín a okolí
svářeč met. 141, případně 111

Nástupní mzda dle znalostí a praxe. Ke mzdě přísluší příplatky a stravné dle přísluných předpisů. Práce - turnusy v rámci ČR, doprava a ubytování hrazeno. Vyžadujeme čistý trestní rejstřík bez úmyslného trestného činu. Příspěvek na penzijní ...

montání pracovník/ce - vodo - topo - plyn

Nástupní mzda de znalostí a praxe. Ke mzdě přísluší příplatky a stravné dle přísluných předpisů. Práce - turnusy v rámci ČR, doprava a ubytování hrazeno. Vyžadujeme čistý trestní rejstřík bez úmyslného trestného činu. Příspěvek na penzijní ...

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Náplň práce: manipulace se zbožím - doplňování, štítkování, rovnání zboží, úklid prodejny. Znalost vietnamského jazyka výhodou. Kontakt na tel. 778 035 686 v pracovní dny od 10:00 do 18:00 hod, osobně po tel. domluvě.

Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

Jedná se o úklid na stavbách dle zakázky firmy. Kontakt na tel. 720 955 186 a osobně po tel. domluvě.

stavební dělník/ce

Jedná se o výkopové práce, pomocné zednické práce při výstavbě/rekonstrukci budov a komunikací, práce venku na stavbě. Kontakt na tel. 721 222 992, na mail: a osobně po tel. domluvě.

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Požadujeme: ŘP sk. C+E . Náplň práce: řízení nákladního vozidla, přeprava zboží, vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče: ukládání a zajištění nákladu na vozidle, kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných ...